خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/19 16:26:48
سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس در دیدار وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد

لزوم توجه ویژه به آموزش و پرورش، حقوق و معیشت معلمان و بازنشستگان

در دیدار وزیر آموزش و پرورش با رییس مجلس، تقویت و توسعه آموزش مجازی در مدارس کلیه مناطق کشور مورد تبادل نظر و تاکید قرار گرفت.
لزوم توجه ویژه به آموزش و پرورش، حقوق و معیشت معلمان و بازنشستگان در دیدار وزیر آموزش و پرورش با رییس مجلس، تقویت و توسعه آموزش مجازی در مدارس کلیه مناطق کشور مورد تبادل نظر و تاکید قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202008100519666369.jpg لزوم,توجه,ویژه,به,آموزش,و,پرورش،,حقوق,و,معیشت,معلمان,و,بازنشستگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر بابک نگاهداری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از آمادگی مجلس شورای اسلامی جهت تعامل هرچه بیشتر و بررسی لوایح پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش در راستای حل مسائل آن وزارتخانه خبر داد.

نگاهداری عنوان داشت: در دیدار وزیر آموزش و پرورش با ریاست محترم مجلس، لزوم توجه و اجرایی کردن سند تحول آموزش و پرورش، تامین نیروی انسانی مورد نیاز و تقویت و توسعه آموزش مجازی در مدارس کلیه مناطق کشور مورد تبادل نظر و تاکید قرار گرفت.

وی حقوق و معیشت معلمان و بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش را از موضوعات مهم مطروحه در این جلسه عنوان کرد و افزود: دکتر قالیباف بر لزوم توجه ویژه به آموزش و پرورش و معلمان عزیز و آمادگی مجلس برای تعامل موثر با وزارتخانه آموزش و پرورش جهت رفع مشکلات و ارتقای کیفی آن وزارتخانه به ویژه با رویکرد مردمی‌سازی و هوشمند سازی تاکید ویژه کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet