ایام محرم 1398
1399/05/21 09:17:41
سرویس فرهنگی
مونسان در گفت و گو با خانه ملت:

مشکلی در روند ثبت جهانی آثار تاریخی وجود ندارد/ ثبت سالانه یک اثر

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با تاکید بر اینکه مشکلی در روند ثبت جهانی آثار تاریخی وجود ندارد، گفت: سالانه یک اثر را با تمامی ظرفیت ثبت می‌کنیم.
مشکلی در روند ثبت جهانی آثار تاریخی وجود ندارد/ ثبت سالانه یک اثر وزیر میراث فرهنگی و گردشگری با تاکید بر اینکه مشکلی در روند ثبت جهانی آثار تاریخی وجود ندارد، گفت: سالانه یک اثر را با تمامی ظرفیت ثبت می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201805103016724282.jpg مشکلی,در,روند,ثبت,جهانی,آثار,تاریخی,وجود,ندارد/,ثبت,سالانه,یک,اثر Icana

علی اصغر مونسان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد برخی انتقادات نسبت به تعلل در ثبت آثار جهانی، گفت: مشکلی در روند ثبت جهانی آثار تاریخی وجود ندارد و سهمیه ایران برای ثبت جهانی آثار سالانه یک اثر است که با تمامی ظرفیت نسبت به پیگیری ثبت آن اقدام می‌کنیم.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود: احتمال می‌رود مشکل در جای دیگری باشد و در حوزه میراث مشکلی نداریم.

وی ادامه داد: در گذشته آثار را به صورت نقطه‌ای ثبت می‌کردیم اما در حال حاضر با اقتدار کار را به جلو برده و به صورت محوری ثبت می‌کنیم.

مونسان با بیان اینکه سند توسعه گردشگری کشور پس از کارهای کارشناسی فراوان در هفته‌های اخیر در دولت تصویب شد، گفت: در صورت درخواست کمیسیون فرهنگی مجلس آن را ارائه خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet