خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/19 18:17:09
سرویس اقتصادی
حسینی مطرح کرد

بررسی وضعیت حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی در نشست کمیسیون عمران مجلس

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، وضعیت حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی کشور مورد بررسی قرار گرفت.
بررسی وضعیت حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی در نشست کمیسیون عمران مجلس سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، وضعیت حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی کشور مورد بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,وضعیت,حمل,و,نقل,زمینی،,هوایی,و,دریایی,در,نشست,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

سید البرز حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس، گفت: در نشست امروز موضوعات مرتبط با حمل و نقل هوایی، زمینی و دریایی با حضور معاونان وزارت راه و شهرسازی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز معاونان وزیر راه و شهرسازی گزارش های مفصلی درباره وضعیت بخش های حمل و نقلی جاده ای، ریلی، هوایی و دریایی ارائه کردند و اعضای کمیسیون عمران سوالات و دغدغه های خود را مطرح کردند.

وی گفت: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس مقرر شد که دولت و وزارت راه و شهرسازی هر چه سریع تر لایحه جامع حمل و نقل کشور را به مجلس ارسال کند تا این لایحه در کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار گیرد. این لایحه دارای محورهای مختلفی از جمله ارتقا سطح کیفی خدمات حمل و نقل، کاهش استفاده از خودروهای شخصی، توسعه ریلی حومه ای شهرها، استفاده از حمل و نقل هوشمند، افزایش سهم حمل و نقل ریلی در حوزه مسافر، نگهداری محورهای مواصلاتی، نوسازی ناوگان حمل و نقل و توسعه شبکه قطارهای پرسرعت است که باید مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: همچنین مقرر شد که با توجه به حساسیت های حوزه حمل و نقل جاده ای، مسئولان حمل و نقل جاده ای و ریلی در نشست آتی کمیسیون حضور پیدا کنند تا مسائل مورد بررسی قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet