ایام محرم 1398
1399/05/19 21:07:04
سرویس سیاسی
/توئیت ملت/

از استیضاح وزیر نفت تا طرح گشایش اقتصادی

حضور پرتعداد نمایندگان مجلس یازدهم در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه توییتر فرصت آگاهی از دغدغه‌ها و عملکرد آنها را فراهم آورده است. منتخبان جدید ملت در توییتر به ارائه نظرات خود درباره موضوعات روز و گزارش عملکرد از فعالیت‌های مجلس می‌پردازند و واکنش‌های کاربران این شبکه‌های اجتماعی هم گاهی انتقاد و طنز و گاهی حمایت و تشویق است.
از استیضاح وزیر نفت تا طرح گشایش اقتصادی حضور پرتعداد نمایندگان مجلس یازدهم در شبکه‌های اجتماعی به‌ویژه توییتر فرصت آگاهی از دغدغه‌ها و عملکرد آنها را فراهم آورده است. منتخبان جدید ملت در توییتر به ارائه نظرات خود درباره موضوعات روز و گزارش عملکرد از فعالیت‌های مجلس می‌پردازند و واکنش‌های کاربران این شبکه‌های اجتماعی هم گاهی انتقاد و طنز و گاهی حمایت و تشویق است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908105499974327.jpg از,استیضاح,وزیر,نفت,تا,طرح,گشایش,اقتصادی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این گزارش مروری داریم بر برخی توئیت های خبرساز نمایندگان مجلس که درباره مسائل روز موضعی توئیتری گرفتند.

احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت رئیسه مجلس: با این طرح گشایش اقتصادی دولت، کوه موش زاییده است. حداقل از مقام معظم رهبری خرج نکنید قرار بود شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا فقط راهکارهای دور زدن تحریم ها را تصویب کند نه دور زدن مجلس شورای اسلامی!!

 

اردشیر مطهری، نماینده مردم گرمسار در مجلس در توئیتی نوشت: می خواهم صدای بی صدایان و مظلومان در مجلس شورای اسلامی باشم. پس وزیر کشور را به خاطر ظلم های دولت به ملت استیضاح می کنم. حتی اگر تنها باشم، باز هم ایستاده ام و صدای ملتم هستم.


جلال رشیدی کوچکی، نماینده مردم مرودشت در مجلس در توئیتی نوشت: اگر به دنبال تعویق کنکور هستم نه برای شهرت است، نه محبوبیت و نه مشروعیت. بلکه به این نتیجه رسیده ام که برگزاری کنکور با شرایط فعلی خطرناک و به ضرر مردم است. به عنوان یکی از ۲۷۰ نماینده با تمام قوا به تکلیف و وظیفه‌ام عمل می‌کنم. قضاوت‌ها، توهین‌ها و ...بماند برای قیامت.

 

زهره الهیان، نماینده تهران در مجلس در توئیتی نوشت: آقای قالیباف امروز در نطق خود فرمودند؛ کنکور سراسری زمانی برگزار شود که از رعایت پروتکلها و رفع مشکلات مطمئن شویم. سلامت داوطلبان و خانواده محترم آنها باید برای مجلس اولویت اول باشد. قبل از جلسه علنی با آقای قالیباف در مورد نگرانی داوطلبان صحبت کردیم فرمودند کمیسیون آموزش مجلس مامور بررسی موضوع و برگزاری جلسه با وزیر علوم و وزیر بهداشت میگردد.


حسن شجاعی، عضو کمسیون اصل 90 مجلس در توئیتی نوشت: لبنان آبستن حوادث است. مقاومت در برابر طوفان ها و بحران ها انسان را قوی تر می کند. منتظر حزب الله قوی تر باشید.

 

سید نظام الدین موسوی، نماینده تهران در مجلس در توئیتی نوشت: از هر اقدام دولت در جهت گشایش اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم حمایت می‌کنم. اما از طرحهای سورپرایزی که فقط چند نفر اطلاع دارند و عقبه کارشناسی آن مشخص نیست(مثل طرح بنزین) ذهنیت خوبی نداریم. آقای روحانی قبل از اجرای هر طرحی باید ابعاد آن را با مردم و نمایندگان در میان بگذارد.

 

جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد در مجلس در توئیتی نوشت: برای کور کردن راه‌های طراحی شده نفوذ دشمن ضروریست با سرعت و دقت و حکمت قالب‌های اعمالی و نظارتی موجود تغییر کند. نظام اسلامی در چهل سال گذشته به دشمن فهمانده که در هر سطحی تهدید کرده در همان سطح تهدید شده است.

 

ابراهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت: به همراه تعدادی از نمایندگان استیضاح وزیر نفت را کلید زده ایم. انگیزه اصلی ما دفاع از منافع ملی، افزایش درآمدهای کشور و بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، جلوگیری از خام فروشی و خسارت بیشتر و حمایت از کارکنان زحمتکش صنعت نفت است.

 

سید احسان خاندوزی، نماینده تهران در مجلس در توئیتی نوشت: اهل یمن از جانشین پرسیدند. پیامبر بعد از ذکر چند ویژگی، گفت در مسجد به چهره ها بنگرید. برگشتند گفتند وقتی به این آقا نگاه کردیم دلمان لرزید گویا پدر خویش را دیدیم. پیامبر گفت درست شناختید زیرا او مشمول دعای ابراهیم است:خدایا دلهای مردمان را به آنها مشتاق بگردان (ابراهیم/۳۷).

 

سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس در توئیتر نوشت: اینکه آقای فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در صدا و سیمای مردمی، در محضر مردم و به پشتیبانی آنها، نهادها و مسئولان نظام را به حساب می‌کشد؛ اندکی از مردم سالاری اسلامی است که امام خمینی آن را با انقلاب۵۷ به ایران سزاوار اعطا کرد. امیدواریم زودتر املاک مردم به مردم بازگردد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet