خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/20 17:50:00
سرویس استان ها
مولوی:

مدرسی خیابانی از تخصص لازم در حوزه صنعت و معدن برخوردار است

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مدرسی خیابانی از تخصص لازم در حوزه صنعت و معدن برخوردار است و باید همه تلاش خود را برای فعالسازی چرخه تولید به کار گیرند.
مدرسی خیابانی از تخصص لازم در حوزه صنعت و معدن برخوردار است نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: مدرسی خیابانی از تخصص لازم در حوزه صنعت و معدن برخوردار است و باید همه تلاش خود را برای فعالسازی چرخه تولید به کار گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103856868886.jpg مدرسی,خیابانی,از,تخصص,لازم,در,حوزه,صنعت,و,معدن,برخوردار,است Icana

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به رویکرد وزیر پیشنهادی صمت و همچنین عملکردش در دوران سرپرستی این وزارتخانه اشاره کرد و گفت: مدرسی خیابانی در این مدت سرپرستی همه سعی و تلاش خود را در جهت بهبود بازار صنعت به کار گرفت و البته ناگفته نماند که عملکرد نسبتا خوبی هم در همین مدت زمان کوتاه داشت.

وی در ادامه افزود: وزیر پیشنهادی صمت از تخصص لازم در حوزه صنعت و معدن برخوردار است چرا که سالها در وزارتخانه صمت در سمت‌های مختلف مشغول به کار بوده و آگاهی لازم را نسبت به این وزارتخانه داراست.

این نماینده مردم در مجلس عقیده دارد که رای اعتماد به مدرسی خیابانی باعث خواهد شد تا اتفاقات خوبی در حوزه صنعت در این مدت زمان باقی مانده از عمر دولت شکل بگیرد.

نماینده مردم آبادان به عملکرد وزیر پیشنهادی صمت در دوران سرپرستی این وزارتخانه، اشاره و اظهار کرد: عملکردشان در این مدت سه ماهه سرپرستی نسبتا خوب بوده، ضمنا این را هم باید گفت که ایشان برنامه‌ها و طرح‌های خوبی برای کنترل بازار و همچنین مراودات مرزی دارند.

مولوی در ادامه افزود: امیدواریم که مدرسی خیابانی پس از رای اعتماد از مجلس مبحث تولید را با جدیت پیگیر باشند و سنگ‌اندازی‌ها و موانعی که بر سر راه تولید وجود دارد را با همت بردارند تا کارخانه‌های نیمه تعطیل و تعطیل به چرخه تولید بازگردنند که این مهم به بهبود اقتصادمان کمک شایانی خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet