ایام محرم 1398
1399/05/19 21:01:32
سرویس فرهنگی
نصیرایی در تشریح دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس:

طرح شفافیت آرای نمایندگان بررسی شد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: گزارشی در مورد مشکلات برخی نهادهای فرهنگی آسیب دیده از کرونا به کمیسیون ارائه شد.
طرح شفافیت آرای نمایندگان بررسی شد سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی طرح شفافیت آرای نمایندگان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: گزارشی در مورد مشکلات برخی نهادهای فرهنگی آسیب دیده از کرونا به کمیسیون ارائه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/53568.jpg طرح,شفافیت,آرای,نمایندگان,بررسی,شد Icana

مجید نصیرایی در گفت‌ و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح نشست امروز ( یک شنبه، 19 مردادماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان به عنوان کمیسیون فرعی به کمیسیون فرهنگی ارجاع شد که در نشست امروز به صورت مفصل بررسی و جمع‌بندی و رای‌گیری در مورد تصویب کلیات آن به نشست بعدی کمیسیون موکول شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بررسی  اخبار فرهنگی در نشست امروز این کمیسیون، افزود: برخی اعضای کمیسیون بازدیدهایی از برخی دستگاه های فرهنگی داشتند که در نشست امروز گزارشی از حوزه صدا و سیما، فعالیت‌های فرهنگی و همچنین مشکلات برخی دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی آسیب دیده از کرونا به کمیسیون ارائه شد.

وی ادامه داد: استماع گزارش رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی را در دستور کار داشتیم که به نشست بعدی کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet