ایام محرم 1398
1399/05/20 23:57:00
سرویس اجتماعی
با پیگیری‌های مستمر نماینده قزوین صورت گرفت

گازرسانی به 47 روستای مناطق الموت و طارم تا پایان امسال

با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته توسط محمدبیگی نماینده مردم قزوین، ۴۷ روستای مناطق الموت و طارم تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.
گازرسانی به 47 روستای مناطق الموت و طارم تا پایان امسال با پیگیری‌های مستمر صورت گرفته توسط محمدبیگی نماینده مردم قزوین، 47 روستای مناطق الموت و طارم تا پایان امسال از نعمت گاز برخوردار می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106642915768.jpg گازرسانی,به,47,روستای,مناطق,الموت,و,طارم,تا,پایان,امسال Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت؛ فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز طی دیدارها و رایزنی‌های مستمر با زنگنه، وزیر نفت و همچنین مسئولان کشوری و استانی همواره پیگیر گازکشی به مناطق محروم و کم برخوردار در سطح استان قزوین به ویژه روستاهای مناطق الموت و طارم بود.

تسریع در روند گازکشی و افزایش سرانه در نظر گرفته شده برای این امر از جمله درخواست‌ها و مفاد مورد تاکید دکتر محمدبیگی در نامه به وزیر نفت بود که خوشبختانه این پیگیری‌ها در شرف به نتیجه رسیدن است.

طبق پیگیری های انجام شده توسط محمدبیگی، سرانه در نظر گرفته شده وزارت نفت برای گازکشی هر خانوار در مناطق روستایی 50 درصد افزایش یافته و تا پایان سال جاری نیز 47 روستا در مناطق الموت شرقی و غربی و طارم از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد؛ همچنین با بررسی‌های صورت گرفته تلاش خواهد شد ۵ هزار خانوار تا پایان سال ۱۴۰۰ از نعمت گاز بهرمند ‌شوند.

بهبود زیرساخت‌ها در حوزه‌های مختلف از جمله راه، آب، گاز، برق و اینترنت در مناطق مختلف حوزه انتخابی و کاهش غبار محرومیت از چهره مناطق کم برخوردار و محروم از جمله اولویت‌ها و رویکردهای اصلی محمدبیگی در کسوت نمایندگی مردم قزوین، آبیک و البرز است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet