ایام محرم 1398
1399/05/20 08:30:19
سرویس فرهنگی
حاجی میرزایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خانه ملت:

آموزش و پرورش در قبال دانش آموزانی که به "شاد" دسترسی ندارند، مسئول است/ اجازه نمی‌دهیم کرونا باعث ترک تحصیل حتی یک نفر شود

وزیر آموزش و پرورش درباره نحوه آموزش به دانش آموزانی که به نرم افزار شاد دسترسی ندارند، گفت: آموزش و پرورش در قبال دانش آموزانی که به "شاد" دسترسی ندارند، مسئول است.
آموزش و پرورش در قبال دانش آموزانی که به "شاد" دسترسی ندارند، مسئول است/ اجازه نمی‌دهیم کرونا باعث ترک تحصیل حتی یک نفر شود وزیر آموزش و پرورش درباره نحوه آموزش به دانش آموزانی که به نرم افزار شاد دسترسی ندارند، گفت: آموزش و پرورش در قبال دانش آموزانی که به "شاد" دسترسی ندارند، مسئول است. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104430673890.jpg آموزش,و,پرورش,در,قبال,دانش,آموزانی,که,به,"شاد",دسترسی,ندارند،,مسئول,است/,اجازه,نمی‌دهیم,کرونا,باعث,ترک,تحصیل,حتی,یک,نفر,شود Icana

محسن حاجی میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار   خبرگزاری خانه‌ملت درباره نحوه آموزش به دانش آموزانی که دسترسی به "شبکه شاد" ندارند، اظهار کرد: ما در قبال تک تک دانش آموزان و همه کسانی که دسترسی به نرم افزار شاد ندارند مسئول هستیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: اطمینان می‌دهیم در سال تحصیلی جدید اگر دانش آموزشی به شبکه شاد دسترسی داشت از این طریق و اگر نداشت هم به طرق دیگر آموزش را به او ارائه خواهیم داد.

آموزش‌ها در سال تحصیلی جدید از چه طریقی خواهد بود؟

وی تأکید کرد: آموزش‌ها در سال تحصیلی جدید به صورت حضوری، از طریق تلویزیون و از طریق بسته‌های آموزشی به دانش آموزان خواهد بود.

حاجی میرزایی درباره سه میلیون دانش آموزی که امکان دسترسی به شاد ندارند، گفت: تلاش داریم با تقاهم با نهادهای خیریه امکاناتی برای دانش آموزانی که به شاد دسترسی ندارند، ارائه کنیم.

عضو کابینه دولت دوازدهم افزود: بنابراین اجازه نخواهیم داد کرونا موجب ترک تحصیل دانش آموزان شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet