خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/19 21:00:11
سرویس سیاسی
عمویی در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی مطرح کرد

بررسی تحولات لبنان پس از انفجار در بندر بیروت در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحولات لبنان پس از انفجار در بندر بیروت در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد.
بررسی تحولات لبنان پس از انفجار در بندر بیروت در کمیسیون امنیت ملی مجلس سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحولات لبنان پس از انفجار در بندر بیروت در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg بررسی,تحولات,لبنان,پس,از,انفجار,در,بندر,بیروت,در,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس Icana

ابوالفضل عمویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه ۱۹ مرداد) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ۲ موضوع برگزار شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع اول، بررسی تحولات لبنان پس از انفجار رخ داده در بندر بیروت بود، بیان کرد: ابعاد این موضوع با حضور آقای دهقانی پوده دستیار وزیر  امورخارجه در امور خاورمیانه و شمال آفریقا بررسی شد. دستیار وزیر امور خارجه ضمن حضور در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به بررسی آخرین اطلاعات در خصوص این موضوع پرداخت.

وی با اشاره به ابراز همدردی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با مردم لبنان و تاکید بر همبستگی با مردم این کشور، افزود: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز نظرات خود را در این زمینه اعلام کردند.

عمویی ادامه داد: موضوع دوم کمیسیون امنیت ملی در جلسه امروز، بررسی اولویت‌های کاری این کمیسیون در ماه‌های آتی بود که روسای کمیته‌های ذیلِ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، با ارائه محورهای پیشنهادی خود موضوعات را تشریح کردند و اعضای کمیسیون نیز به طرح دیدگاه خود در این چهارچوب پرداختند. بررسی اولویت کاری کمیسیون همچنان ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در روزهای آتی کمیته‌های ذیلِ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در خصوص موضوعات تخصصی خود، جلساتی را برگزار خواهند کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: «کمیته مرز» فردا به موضوعات مرزی جمهوری اسلامی در استان‌های همجوار با کشورهای همسایه خواهد پرداخت و عصر فردا نیز «کمیته روابط خارجی» نیز جلسه دارد و سه‌شنبه صبح نیز «کمیته امنیت» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز به موضوعات کاری خود می‌پردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet