خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/22 17:55:00
سرویس سیاسی
آزادیخواه:

نقش حزب الله در ایجاد آرامش و ثبات در لبنان بی بدیل است

نماینده مردم ملایر در مجلس معتقد است نقش حزب الله در ایجاد آرامش و ثبات در لبنان بی بدیل است.
نقش حزب الله در ایجاد آرامش و ثبات در لبنان بی بدیل است نماینده مردم ملایر در مجلس معتقد است نقش حزب الله در ایجاد آرامش و ثبات در لبنان بی بدیل است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109023542952.jpg نقش,حزب,الله,در,ایجاد,آرامش,و,ثبات,در,لبنان,بی,بدیل,است Icana

احد آزادیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اتفاقات لبنان و نقش حزب الله گفت: اتفاقات لبنان توطئه ای است که دخالت های داخلی و خارجی در بروز این حوادث دست دارند.جریان های مخالف و برانداز در داخل بیروت نیز در این حوادث بی تاثیر نبوده و برای تکمیل حلقه های زنجیره استکبار به واسطه حساسیت  لبنان بر رژیم صهیونیستی ونزدیکی به مرز اسرائیل وبرای به هم ریختن شرایط امنیتی وبی ثباتی در منطقه این اتفاقات وجریان به راه افتاد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: انفجار مهیب اخیر در بیروت گام اول این فرآیند بوده و تبعات وگام های بعد در روز آینده خود را نشان خواهد داد.

وی تاکید کرد: نقش حزب الله لبنان در این بین می تواند بسیار مهم و مثبت باشد و از جهاتی می تواند راهگشا باشد؛چراکه حزب الله هبچ گاه در حوزه ناامنی در منطقه دخالت نداشته بلکه ثبات امنیتوتضمین امنیت ملی و فراملی لبنان نقش بی بدیلی داشته است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: در مقابله با ایجاد نامنی و مقابله با خط صهیونیست ها توسط حزب الله لبنان، تاریخ 50 ساله بیروت نشان دهنده حضور حزب الله در خط مقدم مقابله با زیاده خواهی صهیونیست ها می باشد.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: شرایط امروز لبنان نیازمند اتحاد و همدلی میان تمام گروه های لبنانی و مقابله با دسیسه آمریکا و صهیونیست ها است، بنابراین باید شرایط را به سمت آرامش لبنان سوق داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet