ایام محرم 1398
1399/05/20 15:47:01
سرویس استان ها
نوری قزلجه تاکیدکرد

لزوم راه اندازی قطار سریع السیر بستان آباد تهران برای کاهش تصادفات جاده ای

نماینده مردم در  مجلس با بیان اینکه راه اندازی قطار بستان آباد - تهران برای کاهش حجم ترافیک جاده ای و کاهش  تصادفات الزام آور است، گفت: توسعه زیر ساخت های جاده ای و روستایی در اولویت اقدامات عمرانی بستان آباد قرار بگیرد.
لزوم راه اندازی قطار سریع السیر بستان آباد تهران برای کاهش تصادفات جاده ای نماینده مردم در  مجلس با بیان اینکه راه اندازی قطار بستان آباد - تهران برای کاهش حجم ترافیک جاده ای و کاهش  تصادفات الزام آور است، گفت: توسعه زیر ساخت های جاده ای و روستایی در اولویت اقدامات عمرانی بستان آباد قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/122084.jpg لزوم,راه,اندازی,قطار,سریع,السیر,بستان,آباد,تهران,برای,کاهش,تصادفات,جاده,ای Icana

غلامرضا نوری قزلجه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت راه‌های ارتباطی و جاده ای  بستان آباد،گفت: متاسفانه بسیاری از جاده های حوزه انتخابیه تخریب شده اند و نیازمند بهسازی هستند و این درحالی است که بخشی از راه های منتهی به بستان آباد وضعیت بسیار نامناسبی دارند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولین مربوطه قول های مساعدی برای بهسازی و ترمیم راههای روستایی و جاده ای در بستان آباد داده اند، بنابراین ما انتظار داریم اقدامات اساسی برای مشکلات راه در این حوزه انتخابیه در دستور کار قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: یکی از دلایل گسترش تصادفات جاده ای عدم بهسازی و توسعه جاده های روستایی است.

نوری قزلجه افزود: یکی از مسائلی که می بایست در توسعه جاده ها مورد وثوق قرار بگیرد، این است که پستی و بلندی های جاده ای به طریق کارشناسانه ای از مسیر های جاده ای با بهسازی عمرانی ترمیم شود زیرا پستی و بلندی ها در حوزه جاده ای می تواند، خسارات بالایی در حین رانندگانی برای رانندگان ایجاد کند.

نماینده مردم بستان آباد افزود: البته در حوزه بهسازی و ترمیم جاده های روستایی اقدامات عمرانی و فنی مناسبی نیز اتخاذ گردیده است اما انتظار داریم، نگاه ویژه ای به توسعه عمرانی و جاده ای به بستان آباد شود.

وی ادامه داد: راه اندازی قطار بستان آباد - تهران می تواند بسیاری از تصادفات جاده ای را کاهش و عبور و مرور شهروندان را به پایتخت هموار کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس بابیان اینکه راه اندازی قطار بستان آباد - تهران برای کاهش حجم ترافیکی جاده ای و کاهش تصادفات الزام آور است، یادآورشد: توسعه زیر ساخت های جاده ای و روستایی در اولویت اقدامات عمرانی بستان آباد قرار بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet