ایام محرم 1398
1399/05/22 08:03:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم خمینی شهر:

دولت جوان انقلابی، می‌تواند نشاط و شادابی را به عرصه‌های مدیریتی کشور بازگرداند

یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر جوانان، مناصب مدیریتی کشور را در دست بگیرند تحولات اساسی را شاهد خواهیم بود و باید گفت آن روحیه‌ی خدمتگزاری احیا خواهد شد.
دولت جوان انقلابی، می‌تواند نشاط و شادابی را به عرصه‌های مدیریتی کشور بازگرداند یک نماینده مردم در مجلس معتقد است اگر جوانان، مناصب مدیریتی کشور را در دست بگیرند تحولات اساسی را شاهد خواهیم بود و باید گفت آن روحیه‌ی خدمتگزاری احیا خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106518244306.jpg دولت,جوان,انقلابی،,می‌تواند,نشاط,و,شادابی,را,به,عرصه‌های,مدیریتی,کشور,بازگرداند Icana

محمدتقی نقدعلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دولت جوان انقلابی مدنظر رهبر معظم انقلاب، اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات‌شان به جوانی اشاره می‌کنند که انرژی و پتانسیل خود را در راه انجام وظیفه و خدمت‌رسانی به مردم صرف کند در  ضمن برخی‌ از جوانان هستند که در صدد انجام مسئولیت خود بر نمی‌آیند و منظور حضرت آقا، جوان با این ویژگی نیست.

وی در ادامه افزود: اگر از جوانی که نیروی خود را صرف خدمت در راه مردم می‌کند در عرصه‌های گوناگون مدیریتی کشور استفاده شود تحول جدی و اساسی را شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم خمینی‌شهر به عدم نشاط و شادابی در میان برخی از مدیران فعلی کشور اشاره و تاکید کرد: متاسفانه امروزه در رده‌های مدیریتی، مبتلا به پیری و دل‌مردگی هستیم؛ یعنی طراوت، شادابی و اقدامی که نشان دهنده تحول در عرصه‌های خدمت‌رسانی باشد را مشاهده نمی‌کنیم.

این نماینده مردم ابراز امیدواری کرد که با انتخاب دولت جدید در انتخابات سال آینده، مشکلات موجود در حوزه مدیریت اجرایی کاهش یابد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet