ایام محرم 1398
1399/05/20 17:40:59
سرویس اقتصادی
ساداتی‌نژاد در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

امکان احداث بندر تخصصی صنایع چوب در استان گلستان بررسی می‌شود

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در نشستی با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط امکان و شرایط احداث بندر تخصصی صنایع چوب در استان گلستان بررسی می‌شود.
امکان احداث بندر تخصصی صنایع چوب در استان گلستان بررسی می‌شود رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: در نشستی با حضور دستگاه‌های ذی‌ربط امکان و شرایط احداث بندر تخصصی صنایع چوب در استان گلستان بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202008107120523600.jpg امکان,احداث,بندر,تخصصی,صنایع,چوب,در,استان,گلستان,بررسی,می‌شود Icana

سیدجواد ساداتی‌نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز ( دوشنبه ۲۰ مردادماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: دستور کار جلسه امروز در خصوص واردات چوب به کشور بود.

نماینده مردم‌کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی 'گفت: با توجه به توسعه صنایع چوبی و ام‌دی‌اف و از سوی دیگر ممنوعیت برداشت از جنگل‌های کشور در برنامه ششم توسعه، به واردات چوب با پوست برای تامین نیاز کارخانه‌های داخلی وجود دارد،به دلیل شرایط قرنطینه‌ای واردات چوب برای تامین نیاز واحدهای تولیدی صورت نگرفته است.
 
وی با بیان اینکه در نشست امروز با حضور ذی‌نفعان واردات چوب بررسی شد تا مشخص شود که با چه راهکاری و با در نظر گرفتن صیانت از جنگل‌ها و مقابله با آفات چوب می‌توانیم نیاز صنایع چوبی کشور را تامین کنیم،  تصریح کرد: دغدغه‌های سازمان حفظ نباتات، سازمان جنگل‌ها، وزارت صنعت، معدن و تجارت و بخش خصوصی در خصوص واردات چوب شنیده و راه‌کارهایی نیز مطرح شد.
 
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز مقرر گردید در زمینه واردات چوب دو نشست مجزی یکی با حضور سازمان بنادر، وزارت راه‌وشهرسازی و سازمان برنامه و بودجه به منظور بررسی امکان احداث بندر در استان گلستان به صورت تخصصی برای واردات صنایع چوب و نشست بعدی با حضور تعدادی از اساتید رشته‌های جنگل و صنایع چوب دانشگاه تهران، گرگان، تربیت مدرس و گلستان برای بررسی راه‌کارهای انجام قرنطینه به منظور جلوگیری از شیوع آفت‌ها برگزار شود./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet