ایام محرم 1398
1399/05/20 17:33:45
سرویس اجتماعی
شیخی در تشریح نشست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد:

سلامت مردم از اولویت‌های مهم مجلس یازدهم است/ تاکید بر افتتاح سلامتکده‌های طب ایرانی در سرار کشور

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، سلامت مردم را یکی از اولویت‌های مهم مجلس دانست و عنوان کرد: در جلسه کمیته طب ایرانی کمیسیون بهداشت مسائل و مشکلات این حوزه احصا و بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های مجلس در جهت نظارت بر اجرای دقیق قوانین تاکید شد.
سلامت مردم از اولویت‌های مهم مجلس یازدهم است/ تاکید بر افتتاح سلامتکده‌های طب ایرانی در سرار کشور سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، سلامت مردم را یکی از اولویت‌های مهم مجلس دانست و عنوان کرد: در جلسه کمیته طب ایرانی کمیسیون بهداشت مسائل و مشکلات این حوزه احصا و بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های مجلس در جهت نظارت بر اجرای دقیق قوانین تاکید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg سلامت,مردم,از,اولویت‌های,مهم,مجلس,یازدهم,است/,تاکید,بر,افتتاح,سلامتکده‌های,طب,ایرانی,در,سرار,کشور Icana

زهرا شیخی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستورکار روز ( دوشنبه 20 مرداد ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت:  در ابتدای جلسه کمیته دارو و غذا با ریاست عبدالحسین روح الامینی به منظور بررسی آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور، تشکل شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس ادامه داد: همچنین کمیته تخصصی جمعیت و تعالی خانواده به ریاست فاطمه محمدبیگی با حضور نمایندگان مرکز پژوهش‌های مجلس، مرکز آمار ایران و نماینده‌های مجلس فعال در این حوزه تشکیل شده و آخرین وضعیت جمعیت کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، به جلسه بعد از ظهر کمیته طب ایرانی در محل وزارت بهداشت و درمان اشاره کرد و افزود: این جلسه با حضور جان‌بابایی معاون درمان وزارت بهداشت به همراه مدیرکل‌‌ها، مشاور مدیر کل طب سنتی وزارت بهداشت و برخی از روئسای دانشگاه های طب ایرانی برگزار شد.

رئیس کمیته طب ایرانی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یازدهم، سلامت مردم را یکی از اولویت‌های مهم مجلس دانست و عنوان کرد: در این جلسه مسائل و مشکلات حوزه طب ایرانی و اهمیت پیشگیری بر درمان طرح شده و بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های مجلس در جهت نظارت بر اجرای دقیق قوانین تاکید شد. هچنین وضعیت درمانی استان اصفهان و تسریع در افتتاح سلامتکده‌های تجهیز شده در این استان و سراسر کشور موضوعات مهم و مورد تاکید در این جلسه بود. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet