خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/20 21:45:16
سرویس حوزه ریاست
طی پیامی صورت گرفت

تسلیت رئیس مجلس در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین موسویان

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی تصریح کرد که درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی موجب تاسف و تاثر گردید.
تسلیت رئیس مجلس در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین موسویان رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی تصریح کرد که درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی موجب تاسف و تاثر گردید. https://cdn.icana.ir/d/019/58455.jpg تسلیت,رئیس,مجلس,در,پی,درگذشت,حجت,الاسلام,و,المسلمین,موسویان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف، طی پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 

درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی موجب تاسف و تاثر گردید. 

ایشان شخصیتی فرزانه و دانا در حوزه فقه اقتصادی و از صاحب نظران و اندیشمندان در بانکداری اسلامی و از مصادیق موفق در عرصه علم و تحقیق و خدمت عالمانه بودند که بسیاری از نقطه‌نظرات و تالیفات این روحانی ارزشمند بویژه در مسایل مالی فقه  مورد توجه صاحبنظران  بخش‌های مالی ، سرمایه و بانکی قرار می‌گرفت.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به همکاران و ارادتمندان، خانواده مکرم و سایر بستگان محترم برای این عالم گرانقدر رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 محمدباقر قالیباف
 رئیس مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet