ایام محرم 1398
1399/05/21 22:57:00
سرویس سیاسی
حیدری با اشاره به کمک‌های میلیاردی آمریکا به اسرائیل:

اتحاد، تنها راه مقابله با سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کمک‌های میلیاردی آمریکا به اسرائیل در حوزه موشکی گفت: اتحاد، تنها راه مقابله با سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه است.
اتحاد، تنها راه مقابله با سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کمک‌های میلیاردی آمریکا به اسرائیل در حوزه موشکی گفت: اتحاد، تنها راه مقابله با سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201804103437818624.jpg اتحاد،,تنها,راه,مقابله,با,سیاست‌های,رژیم,صهیونیستی,و,آمریکا,در,منطقه,است Icana

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری کمک میلیاردی دولت آمریکا به رژیم صهیونیستی برای تقویت توان موشکی، گفت: اسرائیل منافع امریکا را در منطقه تامین می‌کند لذا یکی از عوامل ناامنی در خاورمیانه و غرب آسیا وجود صهیونیست‌ها است. هرچه منطقه ناامن‌تر باشد، قطعا منافع امریکا بیشتر تامین می‌شود زیرا منافع امریکا در ناامنی منطقه تامین می‌شود.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موقعیت جغرافیایی اسرائیل در منطقه، افزود: رژیم صهیونیستی از یک سو با کشورهای لبنان و فلسطین همسایه است و از سمت دریا هم با مصر همسایه است. آمریکای‌ها خواهان دخالت و ایجاد ناامنی در این نقطه استراتژیک منطقه است لذا رژیم صهیونیستی به نوعی بازیگر سیاست امریکا در خاورمیانه است.

حیدری با اشاره به عمق نفوذ امریکا در منطقه با استفاده از جریان صهیونیستی، تصریح کرد: اسرائیل برای تامین منافع آمریکایی‌ها ایدئولوژی خاصی را از جمله مقابله با دنیای اسلام، اسلام هراسی و ایران هراسی را دنبال می‌کند بنابراین و کمک‌های میلیونی و میلیاردی از سوی آمریکا برای اسرائیل همیشه برقرار بوده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لابی صهیونیستی در امریکا، گفت: پیوستگی قوی و همیشگی بین آمریکا و اسرائیل وجود دارد و این نوع کمک‌های معنا دار برای تحکم و تثبیت اسرائیل در منطقه است بنابراین اتحاد مسلمانان به ایجاد ترفندهای جدید کمک می‌کند. رژیم صهیونیستی در سایه عدم اتحاد مسلمانان و کشورهای منطقه می‌تواند بیشترین سهم را ببرد.

حیدری با تاکید بر اینکه هیچ کشور و حکومت مسلمانی اسرائیل را به رسمیت نشناخته است، افزود: رژیم غاصب  و اشغال گر اسرائیل همیشه دنبال توطئه و ناامنی در منطقه بوده و ایجاداختلاف بین مسلمانان بوده است. آنها حتی با شهرک سازی تلاش می‌کنند نفوذ خود را افزایش دهند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: راه مقابله با پدیده منحوس رژیم صهیونیستی و سیاست امریکا، اتحاد منطقه است. کشورهای غرب آسیا، آسیا و خاورمیانه به ویژه مسلمانان باید بدانند که تنها راه مقابله با سیاست‌های آمریکا و اسرائیل، اتحاداست. کشورهای منطقه باید از قدرت و نفوذ چین و روسیه در لابی های بین المللی استفاده کنند. روسیه و چین می‌توانند در کنار وحدت منطقه‌ای و مسلمانان این موضوعات را از طریق مجامع بین المللی پیگیری کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet