ایام محرم 1398
1399/05/21 10:57:37
سرویس اقتصادی
زنگنه:

وزارت نفت با عرضه سهام پالایشگاه ها در بورس مخالف نیست

وزیر نفت می گوید وزارتخانه متبوعش نه تنها با ارائه سهام پالایشگاه ها در بورس مخالف نیست بلکه موافق است.
وزارت نفت با عرضه سهام پالایشگاه ها در بورس مخالف نیست وزیر نفت می گوید وزارتخانه متبوعش نه تنها با ارائه سهام پالایشگاه ها در بورس مخالف نیست بلکه موافق است. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108849096427.jpg وزارت,نفت,با,عرضه,سهام,پالایشگاه,ها,در,بورس,,مخالف,نیست Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیژن زنگنه وزیر نفت پس از حضور در نشست کمیسیون صنایع و معادن، گفت: در این جلسه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته ارائه شد و  اعضای کمیسیون نیز به صورت تخصصی سوالات خود را در حوزه صنعت و...مطرح کردند و مقرر شد کارگروه مشترکی برای پیگیری مسائل موردتوافق تشکیل شود.

وی با بیان اینکه ما به کمک و حمایت کمیسیون صنایع و معادن نیاز داریم،افزود: نفت صنعت است و می تواند در توسعه صنعتی کشور نقش محرک جدی داشته و برای تکمیل زنجیره ارزشی پتروشیمی موثر باشد.

عضو کابینه دوازدهم درباره طرح گشایش اقتصادی، اضافه کرد: باید صبر کرد تا زمانیکه این طرح به صورت کامل شکل گیرد، هنوز نمی توان درباره آن صحبتی کرد.

زنگنه در ادامه گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره برخی شائبه ها مبنی بر مخالفت وزارت نفت باعرضه سهام پالایشگاه ها در بورس تحت عنوانETF تصریح کرد: وزارت نفت با ارائه سهام پالایشگاه ها در بورس نه تنها مخالف نیست بلکه موافق نیز است.

وی ادامه داد: در ابتدا قرار بود این سهام به صورت ETF عرضه شود سپس به عرضه بلوکی تغییر کرد. وزارت نفت با عرضه سهام پالایشگاه ها در بورس با هر روشی موافق است.

وزیر نفت در پاسخ به این پرسش که جلسات سران قوا چه میزان در رفع مشکل فروش نفت در شرایط تحریم موثر است؟ توضیح داد: حتما می تواند در کمک به عبور از شرایط سخت موثر باشد./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet