خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/21 13:25:31
سرویس اجتماعی
بابایی کارنامی خبر داد

بررسی سوال 4 نماینده از وزیر تعاون

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از بررسی سوال چهار نماینده از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
بررسی سوال 4 نماینده از وزیر تعاون سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، از بررسی سوال چهار نماینده از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg بررسی,سوال,4,نماینده,از,وزیر,تعاون Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست نوبت صبح(سه‌شنبه بیست و یکم مردادماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست آقایان علی اصغر عنابستانی، حبیب‌الله دهمرده، عبدالرضا مصری و علیرضا سلیمی به ارائه سوال از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداختند.

عنابستانی و مصری از پاسخ وزیر تعاون قانع نشدند

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، در تشریح سوال عنابستانی، ادامه داد: سوال وی مربوط به سرانه خانوارها در سبد بیمه سلامت بود که در نهایت آقای عنابستانی از پاسخ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قانع نشد و قرار شد یک ماه فرصت داده شود تا هماهنگی بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

وی با اشاره به سوال دهمرده، تصریح کرد: سوال آقای دهمرده در مورد اشتغال بود و قرار شد این موضوع به مدت یک ماه مورد بررسی قرار گیرد.

بابایی کارنامی در بیان سوال مصری، خاطرنشان کرد: سوال وی در مورد افزایش سرانه افزایش مزد مستمری‌بگیران کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی بود که در تبصره 14 آمده و مبلغ 1400 میلیارد تومانی که هنوز پرداخت نشده است که در نهایت از پاسخ وزیر قانع نشد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، در بیان سوال سلیمی، تاکید کرد: سوال وی پیرامون مبلغ 2 میلیون دلاری بود که شستا برای فوتبال پرداخت کرده و تا حدودی از دلایل بیان شده توسط وزیر قانع شد و قرار شد در یک ماه آینده این مبلغ به حساب شستا واریز شود، چرا که حق کارگران است.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونانش حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet