ایام محرم 1398
1399/05/23 14:27:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم ماهشهر:

مذاکره با آمریکا معنایی ندارد

یک نماینده مردم در مجلس گفت: مطرح کردن مذاکره مجدد با ایران از سوی رئیس‌جمهو آمریکا بیشتر جنبه تبلیغاتی برای انتخابات آمریکا دارد و در ضمن مذاکره با آمریکا معنایی ندارد که آدم بخواهد به آن فکر کند.
مذاکره با آمریکا معنایی ندارد یک نماینده مردم در مجلس گفت: مطرح کردن مذاکره مجدد با ایران از سوی رئیس‌جمهو آمریکا بیشتر جنبه تبلیغاتی برای انتخابات آمریکا دارد و در ضمن مذاکره با آمریکا معنایی ندارد که آدم بخواهد به آن فکر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/85125.jpg مذاکره,با,آمریکا,معنایی,ندارد Icana

حبیب آقاجری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سیاست‌های خصمانه از پیش تعیین شده آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: سیاست‌های آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران با تغییر دولت‌ها تغییر نخواهد کرد، زیرا این‌ها همان رویکردی را که از گذشته تعیین کرده‌اند ادامه خواهند داد.

وی در ادامه افزود: آمریکایی‌ها از ابتدای پیروزی انقلاب تا به الان دشمنی خود را با کشور ما نشان دادند و در طول 40 سال اخیر به صورت مداوم تحریم‌های ظالمانه‌ای را علیه کشورمان وضع کردند.

این نماینده مردم به طرح مجدد ترامپ برای مذاکره با ایران اشاره و اظهار کرد: صحبت‌های ترامپ هیچ تاثیری در رویکرد و برنامه‌های جمهوری اسلامی ایران نسبت به آمریکا نخواهد داشت؛ چرا که آمریکایی‌ها بی‌اعتماد و بدعهد هستند.

نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه تاکید کرد: مذاکره با آمریکا معنایی ندارد، زیرا آمریکایی‌ها با خوی استکباری به دنبال سلطه‌گری هستند و در حقیقت ایالات متحده نماد شیطان بزرگ است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet