ایام محرم 1398
1399/05/21 17:37:45
سرویس اقتصادی
حسینی تشریح کرد

حضور نوبخت در نشست عصر امروز کمیسیون عمران / بررسی نحوه هزینه کرد و توزیع اعتبارات پروژه های عمرانی

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور نوبخت با هدف بررسی نحوه هزینه کرد و توزیع اعتبارات پروژه های عمرانی برگزار شد.
حضور نوبخت در نشست عصر امروز کمیسیون عمران / بررسی نحوه هزینه کرد و توزیع اعتبارات پروژه های عمرانی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور نوبخت با هدف بررسی نحوه هزینه کرد و توزیع اعتبارات پروژه های عمرانی برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg حضور,نوبخت,در,نشست,عصر,امروز,کمیسیون,عمران,/,بررسی,نحوه,هزینه,کرد,و,توزیع,اعتبارات,پروژه,های,عمرانی Icana

البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با هدف بررسی نحوه هزینه کرد و توزیع اعتبارات پروژه های عمرانی برگزار شد.

نماینده خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ادامه نشست همچنین اعضای کمیسیون عمران مجلس سوالاتی را درباره نحوه اختصاص اعتبارات استانی مطرح کردند که آقای نوبخت توضیحات لازم را ارائه کرد.

وی گفت: همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحات لازم را درباره مالیات بر درآمد اصولی استان ها، اعتبارات تکمیلی برای استان ها برای پروژه های نیمه تمام، تسهیلات تخصیص یافته برای اشتغال زایی روستایی و تفاوت درآمد اعتبارات هزینه ای در دستگاه های ملی و استانی ارائه کردند.

حسینی ادامه داد: در نشست امروز مقرر شد که اعضای کمیسیون عمران مجلس با هدف بررسی طرح آمایش سرزمینی به سازمان برنامه و بودجه حضور پیدا کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet