خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/21 17:30:32
سرویس سیاسی
عضو هئیت رئیسه مجلس:

جمهوری اسلامی ایران مذاکره با آمریکا را مفید نمی‌داند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: جمهوری اسلامی ایران مذاکره با آمریکا را بی‌فایده می‌داند؛ چرا که هیچ منفعتی برای ما در پی نخواهد داشت و البته نیازی هم به مذاکره با آمریکا نداریم.
جمهوری اسلامی ایران مذاکره با آمریکا را مفید نمی‌داند نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: جمهوری اسلامی ایران مذاکره با آمریکا را بی‌فایده می‌داند؛ چرا که هیچ منفعتی برای ما در پی نخواهد داشت و البته نیازی هم به مذاکره با آمریکا نداریم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103016478096.jpg جمهوری,اسلامی,ایران,مذاکره,با,آمریکا,را,مفید,نمی‌داند Icana

روح‌الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات اخیر دونالد ترامپ درباره توافق با کشورمان اشاره کرد و گفت ترامپ به لحاظ داخلی با مشکلات اساسی مواجه است و البته سیاست‌ خارجی آن نیز در قبال همه دنیا، منطقه خاورمیانه به ویژه ایران، سیاست‌های درستی نبوده و با همین سیاست‌های نابخردانه‌اش خوی استکباری آمریکا را به اثبات رسانده است.

وی در ادامه افزود: ترامپ به این نتیجه رسیده که هم از لحاظ داخلی و هم اینکه از لحاظ بین‌المللی سیاست‌های خود را تعدیل کند و مجبور است که الان مسیر خود را تغییر دهد.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو به عدم نیاز جمهوری اسلامی ایران به مذاکره با آمریکا، اشاره و تاکید کرد: ترامپ در نظام محاسباتی خود دچار اشتباه است و فکر می‌کند با اعمال فشار اقتصادی و امثالهم به جمهوری اسلامی ایران، ما را وادار به مذاکر مجدد با آمریکا خواهد کرد و این تصور نباید در نظام بین‌الملل بوجود بیاید که با اعمال فشار به ایران سیاست‌هایمان را تغییر دهیم و پای میز مذاکره بنشینیم.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: جمهوری اسلامی مذاکره با آمریکا را مفید نمی‌داند؛ چرا که منفعتی برای ما ندارد و البته به لحاظ اقتصاد سیاسی هم نیازی به مذاکره با آمریکا نمی‌بینیم.

متفکر آزاد تصریح کرد: راه‌های متفاوتی برای خنثی‌سازی تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان وجود دارد و امیدوار به این هستیم که به زودی این بزرگراه‌ها را باز خواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet