خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/21 18:53:00
سرویس اقتصادی
میرتاج‌الدینی در تشریح نشست کمیسیون برنامه و بودجه؛

وضعیت اشتغال کشور با حضور شریعتمداری بررسی شد

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونانش به منظور ارائه گزارش عملکرد و اقدامات بعمل آمده در راستای وظایف وزارتخانه با محوریت گزارش وضعیت اشتغال کشور در جلسه امروز حضور یافت.
وضعیت اشتغال کشور با حضور شریعتمداری بررسی شد نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونانش به منظور ارائه گزارش عملکرد و اقدامات بعمل آمده در راستای وظایف وزارتخانه با محوریت گزارش وضعیت اشتغال کشور در جلسه امروز حضور یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/44978.jpg وضعیت,اشتغال,کشور,با,حضور,شریعتمداری,بررسی,شد Icana

سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز عصر کمیسیون متبوع خود گفت: شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه معاونانش به منظور ارائه گزارش عملکرد و اقدامات بعمل آمده در راستای وظایف وزارتخانه با محوریت گزارش وضعیت اشتغال کشور در جلسه امروز حضور یافت.

وی ادامه داد: شریعتمداری گزارش‌هایی از عملکرد وزارتخانه در حوزه‌های صندوق‌های بازنشستگی، فروش سهام شستا، سازمان هدفمندی یارانه‌ها و ... مطرح کرد و در ادامه نمایندگان هم نظرات و مطالب خود را بیان کردند.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: تعامل خوبی به ویژه در بحث تامین اجتماعی صورت گرفت و مطالب مهمی در بحث ایجاد اشتغال، وام حمایت از مشاغل آسیب دیده در کرونا، بیمه کاری و ... مطرح شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet