ایام محرم 1398
1399/05/22 23:59:00
سرویس سیاسی
مولوی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور فرانسه به لبنان:

"ماکرون" اگر توانایی حل مشکلات را دارد باید فکری به حال فرانسه کند

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: رئیس‌جمهور فرانسه و در کل غربی‌ها دخالت‌های بی‌جایی را در امورات لبنان دارند. اگر این‌ها توانایی رفع مشکلات را دارند باید فکری به حال اروپا کنند.
"ماکرون" اگر توانایی حل مشکلات را دارد باید فکری به حال فرانسه کند نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: رئیس‌جمهور فرانسه و در کل غربی‌ها دخالت‌های بی‌جایی را در امورات لبنان دارند. اگر این‌ها توانایی رفع مشکلات را دارند باید فکری به حال اروپا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008100024063122.jpg "ماکرون",اگر,توانایی,حل,مشکلات,را,دارد,باید,فکری,به,حال,فرانسه,کند Icana

 محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحولات و دخالت های غربی‌ها در امورات داخلی لبنان اشاره کرد و گفت: مداخله رئیس جمهور فرانسه در امورات داخلی لبنان خارج از چهارچوب‌های بین‌المللی بوده، زیرا امورات سیاسی- اقتصادی لبنان هیچگونه ارتباطی به فرانسه ندارد.

وی در ادامه افزود: غربی‌ها از حادثه بوجود آمده در بندر بیروت سوء استفاده می‌کنند و به دنبال رسیدن به اهداف پلید خود هستند و اگرنه این‌ها هیچ‌گاه به فکر حل مشکلات لبنان و یا دیگر کشورهای مسلمان نیستند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: اروپایی‌ها و آمریکا به دنبال چپاول کشورهای منطقه خاورمیانه هستند و با دخالت‌های بی‌جا خود را حامی این کشورها می‌دانند، اما واقعیت چیز دیگری را می گوید؛ چرا که این‌ها به دنبال غارت منابع و ثروت این منطقه هستند.

نماینده مردم آبادان به دخالت‌های ماکرون در امورات لبنان اشاره و اظهار کرد: ماکرون اگر توانایی حل مشکلات را دارد باید فکری به حال کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین کشور خود کند؛ چرا که این‌ها در مسائل گوناگون دچار مشکلات اساسی هستند؛ بنابراین حامی لبنان و لبنانیان نخواهند بود.

مولوی در ادامه تصریح کرد: احزاب و ادیان مختلف در کشور لبنان باید از دسیسه‌های و فتنه‌های ایجاد شده در کشورشان از سوی غرب مراقبت کنند تا امنیت کشورشان به خطر نیفتد./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet