ایام محرم 1398
1399/05/24 14:02:00
سرویس استان ها
لطفی با اشاره به مشکلات تولید کنندگان در استان همدان تاکید کرد

بهبود وضعیت قالیبافان نیازمند ایجاد شرکت‌های  حامی

نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه بهبود وضعیت صنعت فرش  و قالی بافی همدان نیازمند  ایجاد شرکت‌های حامی است، گفت: صنعت فرش و قالی بافی  فاقد یک حامی وپشتوانه مناسب است تا بتوان  فرش ایرانی  را به سرتاسر  جهان  با نرخ مناسب صادر کرد.
بهبود وضعیت قالیبافان نیازمند ایجاد شرکت‌های  حامی نماینده مردم در مجلس بابیان اینکه بهبود وضعیت صنعت فرش  و قالی بافی همدان نیازمند  ایجاد شرکت‌های حامی است، گفت: صنعت فرش و قالی بافی  فاقد یک حامی وپشتوانه مناسب است تا بتوان  فرش ایرانی  را به سرتاسر  جهان  با نرخ مناسب صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101026499611.jpg بهبود,وضعیت,قالیبافان,نیازمند,ایجاد,شرکت‌های, حامی Icana

حسن لطفی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت  فرش دست بافت و قالی در استان همدان، گفت: برای رفع مشکلات صنعت  فرش در کشور می بایست نگاه حمایتی در حوزه تولید  فرش  در دستورکار قراربگیرد  تا بتوان  فرش وقالی  ایرانی  را به بازارهای بین المللی  به طریق  هدفمند صادر کرد و این امر نیازمند ترسیم راهکاری اساسی در حوزه حمایت  از  تولید فرش در  حوزه  تولید داخلی  است.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه  بهبود وضعیت  تولید  فرش و قالی ایرانی بویژه در استان همدان نیازمند ایجاد  شرکتهای حامی  و حمایتی است تصریح کرد: نبود حمایت‌  بیمه‌ای در  حوزه صنعت فرش  و قالی بافی مانع اساسی  در  این حوزه بسیار  مولد وکارآمد است.

 وی ادامه داد:  دولت زیر بار مالی بیمه فرش بافان وقالی بافان به جهت  بار  سنگین مالی نمی رود  و این در حالی است که با بها دادن به  صنعت فرش  نه تنها  می توان   برای بسیاری از افراد فرصتهای اشتغال ایجاد کرد بلکه می توان  ارزآوری را نیز  برای اقتصاد کشور رقم زد.

 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بابیان اینکه بهبود وضعیت  فرش  و قالی بافی همدان نیازمند  ایجاد شرکت‌های  حامی یادآورشد: صنعت فرش  فاقد یک حامی وپشتوانه مناسب است تا بتوان فرش ایرانی را به سرتاسر جهان  با نرخ مناسب صادر کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet