ایام محرم 1398
1399/05/22 11:46:50
سرویس صحن
زنگنه در تذکری مطرح کرد

مخالفان وزیر پیشنهادی صمت ارتباطی با مافیای فولاد و خودرو ندارند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اظهارات برخی از موافقان وزیر پیشنهادی صمت گفت: مخالفان ارتباطی با مافیای خودرو و فولاد ندارند و بر اساس عملکرد و وضعیت جامعه مخالفت خود را اعلام کردند.
مخالفان وزیر پیشنهادی صمت ارتباطی با مافیای فولاد و خودرو ندارند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به اظهارات برخی از موافقان وزیر پیشنهادی صمت گفت: مخالفان ارتباطی با مافیای خودرو و فولاد ندارند و بر اساس عملکرد و وضعیت جامعه مخالفت خود را اعلام کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104251767531.jpg مخالفان,وزیر,پیشنهادی,صمت,ارتباطی,با,مافیای,فولاد,و,خودرو,ندارند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن زنگنه در  جلسه علنی امروز (چهارشنبه 22مردادماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 75 آیین‌نامه داخلی مجلس گفت: مخالفان رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت امروز انقلابی‌ترین و مومنانه‌ترین جلسه رأی اعتماد به وزیر را برگزار کردند. مخالفان به هیچ عنوان مباحث شخصی، خانوادگی و یا حتی افتراء را تشریح نکردند اما متأسفانه برخی از افراد در دفاع از وزیر پیشنهادی گفتند که مافیای فولاد و خودرو به دنبال مدیریت نماینده‌ها هستند تا به مدرس خیابانی رأی ندهند.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی از رسانه‌ها نیز تیتر زدند که مخالفان وزیر پیشنهادی صمت مافیا را مدیریت می‌کند، این در حالی است که مخالفان نه تنها مافیا را نمی‌شناسند و با آنها تماسی نداشتند بلکه بر اساس شناخت و بررسی عملکرد و وضعیت جامعه مخالفت خود را اعلام کردند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: مباحث تخصصی و آرای نمایندگان گاهی به موضوعاتی که در شأن نمایندگان مجلس یازدهم نیست، منسوب می‌شود لذا آقای بابایی باید مصاحبه خود را با رسانه‌ها اصلاح کند و رسانه‌ها به احترام 140رأی مخالف این اظهارات را منتشر کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet