ایام محرم 1398
1399/05/27 11:54:00
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی خبرداد

هیئت رئیسه مجلس درباره تعطیلات تابستانی نمایندگان تصمیم گیری می کند

عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: قرار است نمایندگان سه هفته کاری و یک هفته سر کشی حوزه انتخابی داشته باشند تا در آینده هیئت رئیسه در این باره تصمیم بگیرد.
هیئت رئیسه مجلس درباره تعطیلات تابستانی نمایندگان تصمیم گیری می کند عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: قرار است نمایندگان سه هفته کاری و یک هفته سر کشی حوزه انتخابی داشته باشند تا در آینده هیئت رئیسه در این باره تصمیم بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107133457110.jpg هیئت,رئیسه,,مجلس,درباره,تعطیلات,تابستانی,نمایندگان,تصمیم,گیری,می,کند Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در خصوص آخرین وضعیت تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس گفت:طبق سنوات گذشته و ماده 84 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی  نمایندگان مجلس پس از سه هفته کاری برای سرکشی حوزه به حوزه های انتخابی خود می رفتند.

وی ادامه داد:به علت شیوع ویروس کرونا مجلس دهم در روز های پایانی جلسه نداشت و چند نشست به صورت مجازی برگزار شد اما با شروع مجلس یازدهم و مشکلات موجود معیشتی،اقتصادی و اشتغال جوانان  این امر صورت نگرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چهار هفته کاری مجلس یازدهم و نمایندگان به مواردی همچون تشکیل کمیسیون ها و انتخاب نمایندگان در شوراها و مجامع گذشت بر این اساس قرار شد تعطیلات تابستانی با تامل انجام شود.

وی افزود: تصمیم گرفته شد با توجه به مشکلات کنونی کشور و توقعاتی که از نمایندگان بواسطه فرمایشات مقام معظم رهبری می رود مجلس ادامه جلسات به منظور تصمیم گیری های لازم داشته باشد.

موسوی لارگانی خاطر نشان کرد: بر این اساس فعلا قرار است نمایندگان سه هفته کاری و یک هفته سر کشی حوزه انتخابی داشته باشند تا در آینده هیئت رئیسه در  این باره تصمیم بگیرد./

پایان پیام

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet