خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/22 11:43:00
سرویس صحن
بابایی کارنامی در تذکر آیین نامه ای:

مدرس خیابانی مافیای خودرو نبود/ برای اثبات سخنان خود مستندات و مدارک دارم

نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از سخنان یکی از نمایندگان مجلس گفت: مدرس خیابانی مافیای خودرو نبود، بلکه مافیای خودرو افرادی هستند که در حال حاضر در زندان بسر می برند.
مدرس خیابانی مافیای خودرو نبود/ برای اثبات سخنان خود مستندات و مدارک دارم نماینده مردم ساری در مجلس با انتقاد از سخنان یکی از نمایندگان مجلس گفت: مدرس خیابانی مافیای خودرو نبود، بلکه مافیای خودرو افرادی هستند که در حال حاضر در زندان بسر می برند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108092254136.jpg مدرس,خیابانی,مافیای,خودرو,نبود/,برای,اثبات,سخنان,خود,مستندات,و,مدارک,دارم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  علی بابایی کارنامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 مردادماه) مجلس شورای اسلامی  در تذکر ماده 75 آیین نامه داخلی مجلس خطاب به محسن زنگنه دیگر نماینده مجلس گفت: لطفا کمی سعه صدر داشته باشید، بنده نگفتم مجلس زیر چتر مافیا است، مدرس خیابانی مافیای خودرو نبود، بلکه مافیای خودرو افرادی هستند که در حال حاضر در زندان بسر می برند. از آنها بپرسید دیشب با چه کسانی جلسه داشته اند؟

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یازدهم ادامه داد: بنده به عنوان نماینده مجلس براساس قانون حق اظهارنظر دارم ، بنده نمی توانم چون شما مخالف وزیر هستید، بنده هم مخالف باشم، چرا که براساس مدارک و مستندات اظهارنظر کرده و پای آن ایستاده ام و به آقای زنگنه ثابت خواهم کرد که افرادی در دوره قبل با ایجاد مافیای خودرو و فولاد و بکارگیری بازنشستگان چه کار انجام دادند.

وی افزود: از آقای زنگنه می خواهم کمی سعه صدر داشته باشند و بدانند اگر نماینده ای اظهارنظر می کند، حتما دلیلی دارد. همچنین از ریاست مجلس درخواست می کنم تا جلسه ای برای ارائه مستندات بنده به ایشان برگزار کنند تا در مواردی دیگر دچار چنین اشتباهاتی نشود./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet