ایام محرم 1398
1399/05/22 11:55:03
سرویس صحن
لاجوردی در تذکر شفاهی

دولت طرح گشایش اقتصادی را برای بررسی به مجلس ارائه کند

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت باید طرح گشایش اقتصادی را به مجلس ارائه کند، گفت: اتخاذ چنین تصمیم مهمی در شورای اقتصادی سران قوا بدون در نظر گرفتن رأی مجلس صحیح نیست چرا که با تشکیل مجلس یازدهم امکان قانون‌گذاری کارآمد پس از کارشناسی‌های دقیق مهیا است.
دولت طرح گشایش اقتصادی را برای بررسی به مجلس ارائه کند نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت باید طرح گشایش اقتصادی را به مجلس ارائه کند، گفت: اتخاذ چنین تصمیم مهمی در شورای اقتصادی سران قوا بدون در نظر گرفتن رأی مجلس صحیح نیست چرا که با تشکیل مجلس یازدهم امکان قانون‌گذاری کارآمد پس از کارشناسی‌های دقیق مهیا است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104311084296.jpg دولت,طرح,گشایش,اقتصادی,را,برای,بررسی,به,مجلس,ارائه,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، زهره سادات لاجوری در  جلسه علنی امروز (چهارشنبه 22مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: هفته گذشته رئیس جمهور وعده گشایش اقتصادی مشروط بر موافقت رهبری داد در حالی که این طرح آینده فروشی تمام و کمال است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: پیش‌فروش نفت با هدف تأمین هزینه دولت انجام می‌شود چرا که دولت در سال پایانی به سر برده و تسویه حساب آن به گردن دولت بعد می‌افتد، آیا راهکار جبران کسری بودجه باید از طریق بدهکار کردن دولت آینده باشد.

وی با بیان اینکه گشایش مد نظر دولت، گشایش برای ملت نیست، اضافه کرد: این طرح باید در چارچوب نظام و قوانین جمهوری اسلامی باشد، دولت باید این پیشنهاد را به صورت لایحه به مجلس ارائه کرده تا مسیر قانونی خود را طی کند.

لاجوردی ادامه داد: اتخاذ چنین تصمیم مهمی در شورای اقتصادی سران قوا بدون در نظر گرفتن رأی مجلس صحیح نیست چرا که با تشکیل مجلس یازدهم امکان قانون‌گذاری کارآمد پس از کارشناسی‌های دقیق مهیا است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: آقای قالیباف ریاست مجلس باید بر اساس بند 11 ماده 22 آیین‌نامه از اقتدار و شأن مجلس دفاع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet