ایام محرم 1398
1399/05/22 11:59:24
سرویس صحن
شجاعی علی آبادی در تذکر شفاهی:

انتقاد از تصمیم ستاد مقابله با کرونا درباره عدم حضور رئیس جمهور در نشست رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با انتقاد از تصمیم ستاد مقابله با کرونا درباره عدم حضور رئیس جمهور در نشست رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت گفت: با توجه به این موضوع و بازی با اعتماد مردم و اعتبار ستاد ملی کرونا در تصمیم گیری درباره برگزاری کنکور استیضاح وزرای بهداشت و علوم را پیگیری می کنم.
انتقاد از تصمیم ستاد مقابله با کرونا درباره عدم حضور رئیس جمهور در نشست رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس با انتقاد از تصمیم ستاد مقابله با کرونا درباره عدم حضور رئیس جمهور در نشست رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت گفت: با توجه به این موضوع و بازی با اعتماد مردم و اعتبار ستاد ملی کرونا در تصمیم گیری درباره برگزاری کنکور استیضاح وزرای بهداشت و علوم را پیگیری می کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/202007102962403983.jpg انتقاد,از,تصمیم,ستاد,مقابله,با,کرونا,درباره,عدم,حضور,رئیس,جمهور,در,نشست,رأی,اعتماد,به,وزیر,پیشنهادی,صمت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  حسن شجاعی علی آبادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 22 مردادماه) مجلس شورای اسلامی  در  تذکری خطاب به ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: ستاد ملی کرونا اعتبار خود را از رهبری می گیرد و اعتبار ستاد باید خرج مردم و نه یک شخص شود. چرا حضور آقای روحانی در مجلس براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا منتفی شد؟ مگر ستاد شخصی یا ستاد آقای روحانی تصمیم گیری می کند؟

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی افزود: این در حالی است که ستاد مقابله با کرونا جمع کردن یک میلیون و چندصد هزار نفر را بدون اشکال می داند. وزارتخانه های علوم، بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا چه حقی دارند که درباره برگزاری کنکور سراسری به این شکل تصمیم گیری می کنند؟

شجاعی علی آبادی تصریح کرد: این نوع تصمیم گیری بازی با اعتماد مردم است، چرا که در مدت 24 ساعت که مردم در فشارهای سنگین معیشتی و اجتماعی هستند، تصمیم خود را تغییر دادند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس یازدهم تاکید کرد: استیضاح وزیر بهداشت و علوم را به خاطر بازی با اعتماد مردم و اعتبار ستاد مقابله با کرونا پیگیری خواهم کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet