حلول ماه ربیع الاول
1388/08/13 11:44:00
سرویس صحن
نماینده خرم آباد در نطق میان دستور:

مدارا با زورگویان خالی کردن پشت مظلومان است

**نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدول از استکبار ستیزی و مدارا با زورگویان بین‌المللی در واقع خالی کردن پشت همه مظلومان دنیا و ناامید کردن همه انسان‌هایی است که انقلاب اسلامی بارقه‌های امید را برای نجات و رهایی در دل‌های آنان روشن کرده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "محمدرضا ملک شاهی‌راد" که در جلسه‌علنی روز چهارشنبه مجلس سخن می‌گفت، اظهار داشت: بالاترین ارزش‌ها، اعتقاد به وحدانیت حضرت حق است و اما ارزش این عقیده حقه صورت تام به خود می‌گیرد که با استقامت و استمرار مزین شود و جایی که چنان فعل و عقیده نورانی و حیات بخش مستلزم دوام و استقامت است به طریق اولاً تمام عقاید و افعال خیر فردی و اجتماعی نیز برای رسیدن به کمال و نتیجه محتاج استقامت و استمرار هستند.

وی افزود: 13 آبان یادآور پیشتازی دانش‌آموزان فهیم،‌مومن و انقلابی ماست که با بصیرت و شجاعت لانه فساد آمریکا را در ام‌القرای اسلامی تسخیر و زنجیره طولانی فتنه‌گری اناک را پاره نمودند و به حق پیرو خط امام بودند.

نماینده خرم آباد تصریح کرد: امروز انتظار ملت ایران از دانشجویان عزیز آن است که همان پیشتازی را در بصیرت دینی و دفاع از ارزش‌های انقلاب و حفظ منافع ملی ادامه دهند و فارغ از هیاهوهای سیاسی و با حفظ استقلال خود روند پیشرفت علمی و فرهنگی کشور را سرعت بخشند.

ملک شاهی‌راد گفت: در این روز بزرگ وظیفه شرعی و ملی ماست که با قلم و قدم تا آخرین نفس بر اصل استکبار ستیزی انقلابمان پافشاری کنیم و هرگز اجازه ندهیم تحلیل‌های سست مدعیان سیاست ورزی و گرد وغبارهای کور کننده فتنه‌ها و یا سختی‌های مسیر مجاهدت ما را ذره‌ای از پایبندی به این اصل متعال انقلاب به عقب براند.

وی اظهار داشت: عدول از استکبار ستیزی و مدارا با زورگویان بین‌المللی در واقع خالی کردن پشت همه مظلومان دنیا و ناامید کردن همه انسان‌هایی است که انقلاب اسلامی بارقه‌های امید را برای نجات و رهایی در دل‌های آنان روشن کرده است.

نماینده خرم‌آباد گفت: کوتاه آمدن در برابر نعره‌های مستانه رژیم سرکش صهیونیستی و حمایت‌های همه جانبه دولت ظالم آمریکا از این رژیم لکه ننگی است که بر دامن هر کس بنشیند خسران دنیوی و اخروی را برای او به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: یقیناً معدود کسانی که در حاشیه راهپیمایی میلیونی مردم فهیم تهران در روز جهانی قدس شعارهای موهن را طراحی و برزبان جاری کردند یا بسیار غافلند یا خائن به اسلام و انقلاب و شهیدان هستند.ملک‌شاهی‌راد گفت: ولایت فقیه متضمن استمرار اسلامیت و مشروعیت نظام و دژ تسخیرناپذیر انقلاب ماست که علاوه بر مبنای مستحکم شرعی و فقهی مزیت بزرگ ملی و برگ برنده ما در بحران‌های گوناگون دنیاست.

وی افزود: وای بر ما و وای بر هرکس که به بهانه فعالیت‌های سیاسی به این ذخیره استراتژیک انقلاب اسلامی آسیب رساند.

نماینده خرم آباد در بخش دیگری از نطق خود اظهار داشت: در جریان سفر دوم هیات دولت به استان لرستان برخی از آرزوهای مردم فهیم استان در قالب مصوبات هیات دولت متجلی شده و امید فراوانی در دل آحاد مردم به ویژه جوانان ایجاد کرده و شایسته نیست با سستی و کوتاهی امید مردم را به یاس تبدیل کنیم.

ملک‌شاهی‌راد یادآور شد: بنده به خاطر تصویب احداث راه‌آهن خرم آباد‌- درود که از الزامات برنامه توسعه چهارم نیز می‌باشد و سایر مصوبات از قبیل پروژه‌های سد سازی و مهار آبهای سطحی، چهار خط کردن محورهای منتهی به خرم آباد و احداث مسکن مهر از توجه و عنایت رییس جمهور تقدیر می‌کنم اما لازم است تذکردهم صرفاً تصویب اجرای این پروژه‌ها نمی‌تواند عقب ماندگی‌های طولانی لرستان جبران کند.

وی افزود: امروز کماکان بیکاری جوانان، صنایع تعطیل شده و فقر و اعتیاد از بیماری‌های حاد لرستان هستند که لازم است با جدیت وتلاش اقدامات عملی در جهت رفع و حداقل کاهش آلام ناشی از آنها اقدام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet