ایام محرم 1398
1399/05/25 09:16:37
سرویس فرهنگی
وزیر ارشاد در گفت و گو با خانه ملت خبر داد

افزایش دو تا 3 برابری خبرنگاران بیمه شده/ کمبود منابع سدی در مقابل تحقق بیمه خبرنگاران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیمه کردن خبرنگاران را نیازمند تامین منابع لازم دانست و گفت: تعداد خبرنگارانی که طی دو تا سه سال گذشته از مزایای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند شدند نسبت به گذشته دو تا ۳ برابر افزایش یافته است.
افزایش دو تا 3 برابری خبرنگاران بیمه شده/ کمبود منابع سدی در مقابل تحقق بیمه خبرنگاران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیمه کردن خبرنگاران را نیازمند تامین منابع لازم دانست و گفت: تعداد خبرنگارانی که طی دو تا سه سال گذشته از مزایای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند شدند نسبت به گذشته دو تا 3 برابر افزایش یافته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201912107117316120.jpg افزایش,دو,تا,3,برابری,خبرنگاران,بیمه,شده/,کمبود,منابع,سدی,در,مقابل,تحقق,بیمه,خبرنگاران Icana

سید عباس صالحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تعداد بیمه‌شدگان تحت پوشش صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بیش از 42 هزار نفر اعلام کرد و گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران بخشی از این 42 هزار نفر را تشکیل می‌دهند و از خدمات صندوق اعتباری هنر بهره‌مند هستند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، افزود: تاکید داشتیم که بنگاه‌ها و رسانه‌ها وظیفه خود در قبال بیمه خبرنگاران را انجام دهند و همچنین تعداد خبرنگارانی که طی دو تا سه سال گذشته از مزایای صندوق اعتباری هنر بهره‌مند شدند نسبت به گذشته دو تا 3 برابر افزایش یافت.

وی بیمه کردن خبرنگاران را نیازمند تامین منابع لازم دانست و ادامه داد: بیمه‌ کردن خبرنگاران مستلزم تامین منابعی است که دست ما را خارج از بیمه بنگاه‌ها برای تحقق بیمه آنها باز کند و امیدواریم منابع مورد نظر حاصل شود تا مانند گذشته بتوان نسبت به ارائه خدمات صندوق اعتباری هنر به خبرنگاران اقدام کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet