ایام محرم 1398
1399/05/24 17:29:00
سرویس سیاسی
نظری با اشاره به حاشیه‌های جلسه رای اعتماد وزیر صمت:

عدم حضور رییس جمهور در مجلس، توهین به نمایندگان مردم بود

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس زمان نامناسب معرفی وزیر پیشنهادی صمت و عدم حضور رییس جمهور در جلسه رای اعتماد، توهین به نمایندگان مردم بشمار می رود.
عدم حضور رییس جمهور در مجلس، توهین به نمایندگان مردم بود عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس زمان نامناسب معرفی وزیر پیشنهادی صمت و عدم حضور رییس جمهور در جلسه رای اعتماد، توهین به نمایندگان مردم بشمار می رود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104030517961.jpg عدم,حضور,رییس,جمهور,در,مجلس،,توهین,به,نمایندگان,مردم,بود Icana

علیرضا نظری در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با عدم حضور رییس جمهور در جلسه رای اعتماد قوه مقننه به وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: طبق قانون رییس جمهور باید برای معرفی وزراء به مجلس و دفاع از برنامه آنها در صحن صحبت کند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در این رابطه، اظهار کرد: رییس جمهور نسبت به موضوع یاد شده در خصوص وزیر پیشنهاد صنعت، معدن و تجارت کم لطفی کرد و زمان معرفی ایشان را در دقیقه نود انجام داد که جای گلایه دارد.

وی افزود: وزارتخانه صمت حوزه کاری وسیعی داشته و حساسیت های متعددی به همراه دارد اما متاسفانه رییس جمهور حاضر نشد در مجلس حضور یابد تا نسبت به مسائل این مجموعه صحبت کند که توهین به نمایندگان مردم بشمار می رود.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد اینکه عنوان می کنند بر اساس نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا تاکید شده وی در صحن علنی حضور نیابند، قابل قبول نیست؛ در واقع نهی ستاد از عدم حضور ایشان ظاهری درست دارد اما نفس این اقدام غیر قابل قبول بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet