ایام محرم 1398
1399/05/22 15:45:44
سرویس سیاسی
موحد:

آقای رئیس‌جمهور! نیامدنتان به مجلس به دلیل کرونا، مصیبت بزرگی است

یک نماینده مردم در مجلس گفت: واقعا اگر دلیل عدم حضور رئیس جمهور کرونا باشد این اتفاق یک مصیبت بزرگ است.
آقای رئیس‌جمهور! نیامدنتان به مجلس به دلیل کرونا، مصیبت بزرگی است یک نماینده مردم در مجلس گفت: واقعا اگر دلیل عدم حضور رئیس جمهور کرونا باشد این اتفاق یک مصیبت بزرگ است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105923517801.jpg آقای,رئیس‌جمهور!,نیامدنتان,به,مجلس,به,دلیل,کرونا،,مصیبت,بزرگی,است Icana

سید محمد موحد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت: نمی‌دانم انگیزه عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت چه بوده و این سوال باید از آقای روحانی پرسیده شود.

نماینده کهگیلویه و بهمئی در مجلس در ادامه افزود: اما معتقدم اگر قضیه رای‌آوری وزیر پیشنهادیش برای او مهم بود می‌بایست در مجلس حضور پیدا می‌کرد و استدلال و دفاعیات خود را ارائه می‌دادند تا اینکه زمینه رای اعتماد به مدرسی خیابانی فراهم می‌شد.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: اگر رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد حضور پیدا می‌کرد حداقلش این بود که این شبهه وجود نداشت؛ بنابراین  تدبیر در این بود که حضور پیدا می‌کرد؛ فلذا عدم حضور آقای رئیس‌جمهور در مجلس عدم تدبیرشان را می‌رساند.

موحد با اشاره به اینکه گفته شده توصیه ستاد ملی کرونا به رئیس جمهور برای عدم شرکت در جلسه رای اعتماد وزیر بوده، تصریح کرد: واقعا اگر این مسئله دلیل عدم حضورشان در مجلس بوده که یک مصیبت عظمی است و جای تاثر و تاسف دارد؛ بنابراین مگر نمایندگان مردم و بقیه آقایان دولت که در این جلسه حضور یافتند احتمال کرونا برایشان مطرح نبوده؟ و باید گفت که آیا خون رئیس‌جمهور رنگین‌تر از دیگران است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet