خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/24 17:31:00
سرویس سیاسی
نماینده دشتستان:

عدم رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت، اقتدار مجلس را نشان داد

یک نماینده مردم در مجلس گفت: عدم رای اعتماد مجلس به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارتخانه صمت نشان از اقتدار مجلس بود و این مهم بیانگر این است که مجلس بنای کوتاه آمدن از حقوق ملت را ندارد.
عدم رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت، اقتدار مجلس را نشان داد یک نماینده مردم در مجلس گفت: عدم رای اعتماد مجلس به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارتخانه صمت نشان از اقتدار مجلس بود و این مهم بیانگر این است که مجلس بنای کوتاه آمدن از حقوق ملت را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104935019229.jpg عدم,رای,اعتماد,به,وزیر,پیشنهادی,صمت،,اقتدار,مجلس,را,نشان,داد Icana

ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت: حضور نداشتن آقای روحانی در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهاد باعث شد که مدرس خیابانی رای نیاورد.

وی در ادامه افزود: نتیجه این عدم اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی صمت نشان از اقتدار مجلس است و این پیام را به همگان مخابره کرد که مجلس بنا ندارد که از حقوق ملت کوتاه بیاید.

 رضایی با اشاره به اینکه گفته شده توصیه ستاد ملی کرونا به رئیس جمهور برای عدم شرکت در جلسه رای اعتماد وزیر بوده، تاکید کرد: اینکه گفته شده برای آقای رئیس‌جمهور! از سوی ستاد ملی کرونا توصیه شده در رای اعتماد وزیر پیشنهادی حضور پیدا نکند یک شوخی است؛ مگر رئیس ستاد کرونا را چه کسی منصوب می‌کند؟ از طرفی چگونه بوده که رئیس‌جمهور نمی‌تواند در مجلس حضور پیدا کند، اما معاون اول او در این جلسه حضور پیدا می‌کنند، چه تفاوتی دارد؟ فلذا عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد پذیرفتنی نیست و البته مجلس هم واکنش خود را به این موضوع نشان داد.

نماینده مردم دشتستان در ادامه افزود: در هر صورت پیام رای عدم اعتماد به گزینه پیشنهادی دولت برای وزارت صمت اقتدار مجلس را نشان داد و این مهم بیانگر این است که مجلس بنای کوتاه آمدن از حقوق ملت را ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet