ایام محرم 1398
1399/05/23 19:49:00
سرویس سیاسی
دبیر اجرائی باشگاه تحریمی ها:

تمرکز ویژه مجلس برروی ایجاد بازار مشترک کشورهای تحریم شده

دبیر اجرائی باشگاه تحریمی ها گفت: هدف ما از باشگاه تحریمی ها، راه اندازی کمیسیون ویژه ای در مجلس یازدهم است تا طرح های بزرگ اقتصادی طراحی شود.
تمرکز ویژه مجلس برروی ایجاد بازار مشترک کشورهای تحریم شده دبیر اجرائی باشگاه تحریمی ها گفت: هدف ما از باشگاه تحریمی ها، راه اندازی کمیسیون ویژه ای در مجلس یازدهم است تا طرح های بزرگ اقتصادی طراحی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109066409347.jpg تمرکز,ویژه,مجلس,برروی,ایجاد,بازار,مشترک,کشورهای,تحریم,شده Icana

سیدعلی موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت ایجاد کمیسیون ویژه باشگاه تحریمی ها در مجلس، گفت:  باشگاه تحریمی ها بازار مشترک برای ایران محسوب می شود که باید بتوانیم 25 کشوری که در سراسر دنیا تحت تحریم قرار گرفته اند،رت دور هم جمع کنیم.

نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بازار مشترک باید بین کشورهایی چون روسیه، چین و سایر کشورهای بزرگ تشکیل دهیم.

وی با بیان اینکه ایران می تواند نقش بزرگ اقتصادی ایفا کند، بیان کرد: ما در حال حاضر برای توسعه اقتصاد کشور نیاز به بازار داریم، در واقع باید برای کالاهای خود بازار مصرف در نظر بگیریم که این باشگاه بهترین بازار برای عرضه کالاهای ایرانی خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه می توانیم از طریق باشگاه تحریمی ها، تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران را خنثی کنیم، اظهار داشت:در این باشگاه می توانیم نقش بزرگ اقتصادی را ایفا کرده، وزنه اقتصادی خود را بالا برده و تأثیرگذاری بسزایی در حوزه تجارت بین الملل افزایش دهیم که در نهایت منجر به افزایش وزنه سیاسی نیز خواهد شد.

دبیر اجرائی باشگاه تحریمی ها ایران باید نقش محوری میان 25 کشور عضو باشگاه داشته باشد، گفت: هدف ما از باشگاه تحریمی ها، راه اندازی کمیسیون ویژه ای در مجلس یازدهم است تا طرح های بزرگ اقتصادی از جمله بحث ارز واحد را در این باشگاه طراحی کرده و بازار مشترکی که هدف ماست در دنیا تحقق دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet