ایام محرم 1398
1399/05/24 13:28:00
سرویس سیاسی
باقری با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجلس:

روحانی می‌توانست کوتاه مدت در جلسه علنی مجلس حضور یابد / دولت و مجلس باید در کنار همدیگر باشند

نماینده مردم بناب در مجلس اعتقاد دارد رییس جمهور می توانست شرایط را با حضور کوتاه مدت در جلسه رای اعتماد وزیر صمت مدیریت کند زیرا پروتکل های بهداشتی در مجلس اجرایی و رعایت می شود.
روحانی می‌توانست کوتاه مدت در جلسه علنی مجلس حضور یابد / دولت و مجلس باید در کنار همدیگر باشند نماینده مردم بناب در مجلس اعتقاد دارد رییس جمهور می توانست شرایط را با حضور کوتاه مدت در جلسه رای اعتماد وزیر صمت مدیریت کند زیرا پروتکل های بهداشتی در مجلس اجرایی و رعایت می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/55570.jpg روحانی,می‌توانست,کوتاه,مدت,در,جلسه,علنی,مجلس,حضور,یابد,/,دولت,و,مجلس,باید,در,کنار,همدیگر,باشند Icana

محمد باقری بنایی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با عدم حضور رییس جمهور در جلسه رای اعتماد قوه مقننه به وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: دولت و مجلس باید در کنار همدیگر باشند و این مهم در حالیست که عدم حضورشان حاشیه ایجاد کرد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع آقای روحانی می توانست شرایط را با حضور کوتاه مدت مدیریت کند  زیرا پروتکل های بهداشتی در مجلس اجرایی و رعایت می شود.

وی ادامه داد: همچنین باید اذعان کرد حضور ایشان در جلسه روز چهارشنبه می توانست به رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت کمک کند اما رویه طور دیگری تغییر کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: با توجه به شرایط خاص کنونی کشور، حضور آقای روحانی می توانست موجب همراهی و همدلی با نمایندگان و مردم باشد اما محقق نشد از این رو توصیه می کنیم دولت تعاملات خودش با مجلس را بالا ببرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet