هدر اصلی
1399/05/23 23:58:00
سرویس اجتماعی
یوسفی:

شائبه تصمیم‌های سیاسی در پی اظهار نظرهای متناقض دولت قوت می‌گیرد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:  اظهار نظرهای متناقض وزارتخانه‌های بهداشت و علوم موجب شده شائبه تصمیم‌های غیر کارشناسی با اهدف غیر حرفه و سیاسی قوت بگیرد.
شائبه تصمیم‌های سیاسی در پی اظهار نظرهای متناقض دولت قوت می‌گیرد عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:  اظهار نظرهای متناقض وزارتخانه‌های بهداشت و علوم موجب شده شائبه تصمیم‌های غیر کارشناسی با اهدف غیر حرفه و سیاسی قوت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104144801945.jpg شائبه,تصمیم‌های,سیاسی,در,پی,اظهار,نظرهای,متناقض,دولت,قوت,می‌گیرد Icana

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهار نظرهای متناقض وزارتخانه‌های بهداشت و علوم در خصوص زمان برگزاری آزمون سراسری، گفت: هرگاه در رابطه با موضوعات مرتبط با کرونا از مقام معظم رهبری سوال می‌کنند، ایشان همه پاسخ‌ها را به نظرات کارشناسی و تخصصی ستاد ملی کرونایی واگذار می‌کنند که رئیس جمهور و وزرا با محوریت وزیر بهداشت در آن حضور دارند.

این نماینده مردم در مجلس شوراس اسلامی با تاکید بر اینکه در رابطه با موضوع کنکور، سلامتی نسل جوان  و خانواده هایشان از هر چیزی مهم تر است، افزود: دولت باید به جای تصمیمات خلق‌الساعه بررسی تخصصی و کارشناسی داشته باشد. عدم برنامه‌ریزی مناسب در آزمون دکتری موجب شد بسیاری از پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشود. همچنین در کنکور کارشناسی ارشد هم علی‌رغم همه تلاش‌ها باز هم شاهد اشکالاتی در رعایت پروتکل‌ها مصوب بودیم.

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر نگاهی به صحبت‌های اخیر وزرای علوم و بهداشت در دو روز گذشته بیاندازیم متوجه تناقض و عدم ثبات در تصمیم‌گیری آنها می‌شویم. وزیر بهداشت دو روز گذشته طی مصاحبه ای  اعلام کرده که به دلیل عدم توانایی وزارت علوم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی کنکور به زمان دیگری موکول می‌شود، اما به یکباره شب گذشته اعلام می‌شود بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا  کنکور در زمان مقرر  برگزار می‌شود و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

وی با  اشاره به تزلزل و بی‌ثباتی در تصمیم‌گیری و مدیریت دولت، خاطرنشان کرد: اظهار نظرهای متناقض وزارتخانه‌های بهداشت و علوم موجب شده شائبه تصمیم‌های غیر کارشناسی با اهدف غیر حرفه و سیاسی قوت بگیرد. معتقدیم تصمیم کارشناسی باید استدلال و برنامه مشخصی داشته باشد و برنامه‌ هم با اخذ تصمیم‌های خلق‌الساعه ایجاد نشده و به بررسی کارشناسی نیاز دارد./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet