انتخابات ریاست جمهوری
1399/05/22 15:16:45
سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه مجلس:

رئیس جمهور با فشار به وزرای علوم و بهداشت زمان کنکور را تعیین کرد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور در زمینه زمان برگزاری کنکور، نظر غیرکارشناسی خود را با فشار به وزرای بهداشت و علوم تحمیل کرده است.
رئیس جمهور با فشار به وزرای علوم و بهداشت زمان کنکور را تعیین کرد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رئیس جمهور در زمینه زمان برگزاری کنکور، نظر غیرکارشناسی خود را با فشار به وزرای بهداشت و علوم تحمیل کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104192854950.jpg رئیس,جمهور,با,فشار,به,وزرای,علوم,و,بهداشت,زمان,کنکور,را,تعیین,کرد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از اظهارات متناقض وزرای علوم و بهداشت در قبال برگزاری کنکور، اظهار کرد: ما به عنوان نمایندگان مردم از ابتدا اعلام کردیم هرچه ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره کنکور تصمیم‌ بگیرد، ملاک است ولی این اظهارات متناقض از جانب وزرای علوم و بهداشت به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با این نحوه اطلاع رسانی، داوطلبان با آشفتگی‌های فراوانی مواجه شده‌اند، اضافه کرد: اعتماد مردم در این شرایط نسبت به دولت کاهش یافته است.

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد مخالفت با تعویق کنکور تصمیمی تحمیلی و غیر کارشناسی بوده چرا که وزرای علوم و بهداشت در نشست با رؤسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش مجلس و برخی دیگر از نمایندگان، مجریان کنکور خواستار مهلت یک ماهه برای اعمال پروتکل‌ها شدند.

سلیمی اضافه کرد: دولت یک مجموعه است و به نظر می‌رسد وزرای علوم و بهداشت پیش از مشورت با رئیس جمهور نظر خود را رسانه‌ای و اعلام کرده‌اند و اینگونه اذهان داوطلبان را دچار تشویش کرده‌اند. 

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همچنین نوع رفتارها نشان می‌‎دهد، نگاه کارشناسی در تعیین زمان کنکور از جانب شخص رئیس جمهور وجود نداشته و این تصمیم با فشار به وزرا اتخاذ شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet