ایام محرم 1398
1399/05/22 15:20:55
سرویس سیاسی
حسینی با اشاره به عدم حضور رئیس‌جمهور در صحن مجلس:

ویروس کرونا فقط رئیس‌جمهور را تهدید می‌کند؟

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس با اشاره به غیبت رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت گفت: باید این سوال را از ستاد ملی کرونا پرسید که آیا ویروس کرونا فقط رئیس‌جمهور را تهدید می‌کند و این بیماری تهدیدی را برای نمایندگان ایجاد نمی‌کند؟
ویروس کرونا فقط رئیس‌جمهور را تهدید می‌کند؟ نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس با اشاره به غیبت رئیس جمهور در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت گفت: باید این سوال را از ستاد ملی کرونا پرسید که آیا ویروس کرونا فقط رئیس‌جمهور را تهدید می‌کند و این بیماری تهدیدی را برای نمایندگان ایجاد نمی‌کند؟ https://cdn.icana.ir/d/019/202005100458042242.jpg ویروس,کرونا,فقط,رئیس‌جمهور,را,تهدید,می‌کند؟ Icana

شمس‌الدین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت : نمی‌توانم نیت خوانی کنم، اما آن چیزی که مطرح شد این بود که ظاهرا ستاد ملی کرونا توصیه کردند که در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشتهادی صمت حضور پیدا نکنند.

 وی در ادامه افزود: شاید می‌بایست این سوال را از این ستاد پرسید که به واقع آیا تفاوتی بین اشخاص است و آیا بیماری کرونا نمایندگان مجلس و وزرا را تهدید نمی‌کند یا میزان آسیب پذیری رئیس‌جمهور بیشتر است؟ البته این در تخصص ما نیست باید از ستاد کرونا پرسیده شود.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد تاکید کرد: حضور رئیس‌جمهور در دفاع از وزیر موثر است، اما عدم حضورشان مستقل بوده در مجموع عدم حضورشان حتما روی کاهش آرای موافقان تاثیرگذار بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet