ایام محرم 1398
1399/05/22 15:35:19
سرویس فرهنگی
موسوی لارگانی:

وزرای علوم و بهداشت برای برگزاری کنکور هیچ اختیاری از خود ندارند

عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه وزرای علوم و بهداشت برای برگزاری کنکور هیچ اختیاری از خود ندارند، گفت: تصمیم گیرنده کسی است که نسبت به تصمیمات کارشناسی مجلس و وزارتخانه‌های علوم و بهداشت بی‌توجهی می‌کند.
وزرای علوم و بهداشت برای برگزاری کنکور هیچ اختیاری از خود ندارند عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه وزرای علوم و بهداشت برای برگزاری کنکور هیچ اختیاری از خود ندارند، گفت: تصمیم گیرنده کسی است که نسبت به تصمیمات کارشناسی مجلس و وزارتخانه‌های علوم و بهداشت بی‌توجهی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107703812355.jpg وزرای,علوم,و,بهداشت,برای,برگزاری,کنکور,هیچ,اختیاری,از,خود,ندارند Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد اظهارات ضد و نقیض وزرای علوم و بهداشت در مورد برگزاری کنکور با انتقاد از اینکه این دو وزیر هیچ گونه اختیاری از خود ندارند، گفت: وزرا در نشست با روسای کمیسیون بهداشت و آموزش مجلس اعلام کردند توان برگزاری کنکور را ندارند و جای تعجب است که پس از حدود 24 ساعت نظرشان را تغییر دادند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: دلیل این اظهارات ضد و نقیض این است که اسما وزیر هستند اما در عمل کس دیگری وزیر است و تصمیم گیرنده کسی است که نسبت به تصمیمات کارشناسی مجلس و وزارتخانه‌های علوم و بهداشت بی‌توجهی می‌کند.  

وی با تاکید بر اینکه تغییر مداوم نظر وزرای علوم و بهداشت در مورد تعویق کنکور برای مردم و دانش‌آموزان بسیار دردآور است، ادامه داد: چه شد که ظرف مدت 24 ساعت نظر وزارت علوم و وزارت بهداشت در مورد برگزاری کنکور تغییر کرد؟ دانش‌آموزان نباید تاوان عملکرد ضعیف وزرا را بدهند و باید بهترین تصمیم را برای رعایت پروتکل‌ها و حفظ سلامت دانش‌آموزان در برگزاری کنکور بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet