هدر موبایل
1399/05/24 11:27:00
سرویس فرهنگی
حاجی دلیگانی:

ورود هیات رییسه مجلس به رفع نگرانی جوانان پیرامون زمان برگزاری کنکور/کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد از درخواست از رییس مجلس شورای اسلامی برای ورود به موضوع زمان برگزاری کنکور جهت رفع بلاتکلیفی جوانان خبر داد.
ورود هیات رییسه مجلس به رفع نگرانی جوانان پیرامون زمان برگزاری کنکور/کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد از درخواست از رییس مجلس شورای اسلامی برای ورود به موضوع زمان برگزاری کنکور جهت رفع بلاتکلیفی جوانان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101855931886.jpg ورود,هیات,رییسه,مجلس,به,رفع,نگرانی,جوانان,پیرامون,زمان,برگزاری,کنکور/کنکور,به,هیچ,وجه,نباید,با,مسائل,سیاسی,ممزوج,می‌شد Icana

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به اظهارات متناقض وزراتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیرامون زمان برگزاری کنکور و تغییر ناگهانی تصمیم خود تنها بعد از گذشت 24 ساعت، گفت: بنده در این مورد از رفتار مجموعه دولت تعجب کردم، چرا که برگزاری کنکور یک موضوع کاملا کارشناسی است و به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد، بنابراین از بابت اتخاذ این تصمیم از دولت گلایه‌مند هستیم.

تلاش مجلس برای رفع دغدغه خانواده‌ها پیرامون زمان برگزاری کنکور

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تصمیم‌گیری پیرامون زمان برگزاری کنکور باید در فضایی کاملا کارشناسانه صورت می‌گرفت که نتیجه آن مردم را در حالت بلاتکلیفی قرار ندهد.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بنده امروز در این مورد با ریاست مجلس شورای اسلامی صحبت کردم و از وی خواستم که این موضوع را پیگیری کند  تا جوانان شرکت‌کننده از حالت بلاتکلیفی خارج شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet