خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/22 16:09:46
سرویس سیاسی
جدی:

باید از رئیس‌جمهور پرسید مگر کرونا برای نمایندگان وجود ندارد؟

نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: اینکه گفته شده رئیس‌جمهور به دلیل کرونا در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت حضور پبدا نکردند دلیل قانع کننده‌ای نیست چرا که باید از این‌ها پرسید مگر کرونا برای نمایندگان وجود ندارد؟
باید از رئیس‌جمهور پرسید مگر کرونا برای نمایندگان وجود ندارد؟ نماینده مردم شیروان در مجلس گفت: اینکه گفته شده رئیس‌جمهور به دلیل کرونا در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت حضور پبدا نکردند دلیل قانع کننده‌ای نیست چرا که باید از این‌ها پرسید مگر کرونا برای نمایندگان وجود ندارد؟ https://cdn.icana.ir/d/019/202005106307481987.jpg باید,از,رئیس‌جمهور,پرسید,مگر,کرونا,برای,نمایندگان,وجود,ندارد؟ Icana

علی جدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت : رئیس‌جمهور مطابق با قانون می‌بایست در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت حضور پیدا می‌کردند.

وی در ادامه افزود: اینکه علت عدم حضور آقای روحانی را توصیه ستاد ملی کرونا بیان می‌کنند هیچ دلیل موجهی ندارد؛ پس اگر برای کرونا نیامدند باید پرسید مگر کرونا برای نمایندگان نیست؟

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: در واقع رئیس‌جمهور نسبت به مجلس کم اهمیتی کردند و می‌بایست به وظیفه خود عمل می‌کردند.

جدی تصریح کرد: در حقیقت نیامدنشان به مجلس روی عدم رای اعتماد مجلس به مدرسی خیابانی تاثیر مثبت گذاشته است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet