خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/24 21:37:00
سرویس سیاسی
قادری:

توصیه ستاد مقابله با کرونا به رئیس جمهور برای عدم حضور در مجلس، جای تعجب دارد

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: این موضوعی که رئیس‌جمهور به توصیه ستاد ملی کرونا برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی در مجلس حضور پیدا نکنند اما کادر درمانی در جبهه مقابله با این ویروس باشند جای بسی تعجب دارد.
توصیه ستاد مقابله با کرونا به رئیس جمهور برای عدم حضور در مجلس، جای تعجب دارد نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: این موضوعی که رئیس‌جمهور به توصیه ستاد ملی کرونا برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی در مجلس حضور پیدا نکنند اما کادر درمانی در جبهه مقابله با این ویروس باشند جای بسی تعجب دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202007103542613721.jpg توصیه,ستاد,مقابله,با,کرونا,به,رئیس,جمهور,برای,عدم,حضور,در,مجلس،,جای,تعجب,دارد Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت: این مسئله یک بهانه بوده و البته این بهانه هم از رئیس‌جمهور پذیرفتنی نیست.

وی در ادامه افزود: متاسفانه آقای روحانی از روزی که بحران کرونا بوجود آمده در هیچ صحنه‌ای به جز همان دفتر ریاست جمهوری حاضر نشده‌اند.

نماینده شیراز تاکید کرد: این معنی ندارد که پزشکان و پرستاران در خط مقدم خدمات‌رسانی باشند و در بیمارستان‌ها برای مداوای بیماران حضور داشته باشند اما رئیس‌جمهور و دولت بخواهند خود را از این ویروس مخفی کنند.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: مگر روسای جمهور کشورهای دیگر در این زمانی که بحران کرونا وجود دارد چه کار می‌کنند آیا همه خود را قرنطینه کردند؟ این کاری که رئیس‌جمهور کردند به سخره گرفتن کارهاست و از این جهت هم نباید هیچ انتظاری داشت که رونق اقتصادی شکل بگیرد.

قادری تصریح کرد: رئیس‌جمهور با نیامدنشان به مجلس هم به نمایندگان بی اهمیتی کرده‌اند و البته هم به کل جامعه بی‌تفاوت هستند چرا که در هیچ جلسه‌ای از خارج از مجموعه خود خارج نشده‌اند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet