ایام محرم 1398
1399/05/25 13:17:00
سرویس سیاسی
علیرضا بیگی:

رئیس جمهور حاضر به دفاع از وزیر پیشنهادی صمت نشد

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: دولت بنا نداشت که مدرس خیابانی وزیر صمت شود و حتی رئیس‌جمهور حاضر نشدند به دفاع از وزیر پیشنهادی به مجلس بیایند.
رئیس جمهور حاضر به دفاع از وزیر پیشنهادی صمت نشد نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: دولت بنا نداشت که مدرس خیابانی وزیر صمت شود و حتی رئیس‌جمهور حاضر نشدند به دفاع از وزیر پیشنهادی به مجلس بیایند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901106856695842.jpg رئیس,جمهور,حاضر,به,دفاع,از,وزیر,پیشنهادی,صمت,نشد Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت: دولت نمی‌خواست که این وزیر رای بیاورد؛ یعنی اگر بنای از رای آوردن این وزیر داشت می‌توانست مدرس خیابانی را در همان زمان مجلس گذشته به عنوان وزیر پیشنهادی معرفی کند و به راحتی هم رای اعتماد می‌گرفت.

وی در ادامه افزود: به نظر می رسد برخی نمی‌خواستند مدرس خیابانی وزیر شود چرا که به دنبال این بود تا وزارتخانه بلاتکیلف باشد و یک نابسامانی در بازار رخ دهد تا آن را به گردن مجلس جدید بیندازد.

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو تصریح کرد: عدم حضور رئیس‌جمهور تاثیر بسزایی در عدم رای اعتماد مجلس به مدرس خیابانی داشت و البته این بی‌احترامی به مجلس هم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet