ایام محرم 1398
1399/05/25 16:26:00
سرویس سیاسی
نقدعلی:

نامه توصیه آمیز ستاد ملی کرونا به رئیس‌جمهور تخلف بزرگ به شمار می‌رود

نماینده مردم خمینی‌شهر گفت: حضور نداشتن رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد به مدرسی خیابانی یک تخلف بزرگ به شمار می‌رود که باید این مسئله به وزیر بهداشت و آقای روحانی گوشزد شود.
نامه توصیه آمیز ستاد ملی کرونا به رئیس‌جمهور تخلف بزرگ به شمار می‌رود نماینده مردم خمینی‌شهر گفت: حضور نداشتن رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد به مدرسی خیابانی یک تخلف بزرگ به شمار می‌رود که باید این مسئله به وزیر بهداشت و آقای روحانی گوشزد شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106981273642.jpg نامه,توصیه,آمیز,ستاد,ملی,کرونا,به,رئیس‌جمهور,تخلف,بزرگ,به,شمار,می‌رود Icana

محمد علی نقدعلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم حضور رئیس‌جمهور در جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی صمت اشاره کرد و گفت: ستاد کرونا یک ستاد اجرایی است و نمی‌تواند با صدور یک نامه، قانون مصوب مجلس را در مورد یک نفر تعطیل کند؛ بنابراین این نامه تخلف و تبعیض آمیز بوده و هیچگونه وجاهت قانونی ندارد.

وی در ادامه افزود: رئیس‌جمهور باید در جلسه رای اعتماد حضور پیدا می‌کرد و  این عدم حضورشان تخلف قانونی است و از طرفی هم صدور چنین نامه‌ای از سوی ستاد کرونا یک تخلف بزرگ به شمار می‌رود.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: نسبت به این تخلف قانونی باید به ریاست‌جمهوری و وزیر بهداشت گوشزد کرد و امیدواریم هفته آینده ریاست مجلس این کار را انجام دهند.

رئیس‌جمهوری حق تخلف قانونی نداشت و نباید این موضوع طلیعه بدعت جدیدی شود تا یک نهاد اجرایی بخواهد به استناد بی استنادی قانون مجلس را تعطیل کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet