خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/05/24 13:24:28
سرویس سیاسی
منادی سفیدان:

توافق‌ تلاویو و ابوظبی تهدیدی برای هویت منطقه است

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: توافق‌نامه‌ امارات و اسرائیل، فرصتی برای ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است.
توافق‌ تلاویو و ابوظبی تهدیدی برای هویت منطقه است رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: توافق‌نامه‌ امارات و اسرائیل، فرصتی برای ادامه تجاوزات رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است. https://cdn.icana.ir/d/019/201805109860752931.jpg توافق‌,تلاویو,و,ابوظبی,تهدیدی,برای,هویت,منطقه,است Icana

علیرضا منادی سفیدان در گفت‌‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در واکنش به توافق‌نامه امارات و رژیم صهیونیستی گفت: بن زاید ولیعهد ابوظبی مدعی ایجاد صلح در منطقه است و این ادعا را دارد که تماس بین او و ترامپ و نتانیاهو باعث توقف نقشه الحاق اراضی کرانه باختری به رژیم اسرائیل شده است. 

وی با اشاره به تلاش عربستان ،امارات و برخی کشورهای مرتجع منطقه برای عادی سازی روابط با اسرائیل ادامه داد:امارات متحده عربی منافع مشترکی با رژیم صهیونیستی دارد و همچنین این شیخ نشین نقش بسزایی را در تامین عمق استراتژیک برای تل آویو ایفا کرده است.

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس یازدهم  با بیان اینکه جزیره سقطری یمن یکی از مهم ترین اهداف حضور نظامی امارات در یمن است، مطرح کرد: امارات تمام تلاش خود را به کار بست تا این بخش از خاک یمن را در اشغال خود نگه دارد و با این کار خود اطمینان بخش رژیم صهیونیستی باشد.

منادی با اشاره به ائتلاف سعودی به راهبری آمریکا و کشتار بسیاری از مردم بی دفاع یمن  تاکید کرد:سران کشورهای مرتجع عربی باید بدانند مذاکره با رژیم صهیونیستی، خیانت به مردم آزاده ، آرمان های فلسطین و مردم مسلمان منطقه است و تاریخ هیچ گاه این موضوع را فراموش نخواهد کرد.

نماینده مردم تبریز ،اسکو و آذرشهر در مجلس با بیان اینکه توافق‌نامه امارات و اسرائیل تهدیدی برای هویت منطقه است، تاکید کرد: این توافق‌نامه‌ها به اسرائیل این فرصت را می‌دهد تا تجاوزهای خود در حق ملت فلسطین را افزایش دهد.

وی با بیان اینکه تلاش برخی کشورها برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر قدس خطای راهبردی است، تصریح کرد:هیچ فلسطینی به امارات مجوز ایفای نقش درباره مقابله با طرح الحاق کرانه باختری را نمی دهد؛گذشت زمان ثابت کرده که صهیونیست‌ها فقط زبان مقاومت را می فهمند و سازش و وادادگی در مقابل آنها راه به جایی نخواهد برد. 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد:جمهوری اسلامی قطعا موضع سکوت برخی کشورهای منطقه را که به دنبال عادی سازی روابط خود با دشمن صهیونیستی هستند محکوم می کند. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet