ایام محرم 1398
1399/05/25 15:22:00
سرویس سیاسی
عضو هئیت رئیسه مجلس:

دولت جوان انقلابی، با اشرافیت زاویه دارد / رئیس جمهور باید در خط مقدم باشد

نماینده مردم محلات در مجلس معتقد است که دولت جوان انقلابی می‌تواند گره‌های ایجاد شده در کشور را باز کند و ناگفته نماند که این تفکر با اشرافیت و روحیه اشرافی‌گری مخالف است.
دولت جوان انقلابی، با اشرافیت زاویه دارد / رئیس جمهور باید در خط مقدم باشد نماینده مردم محلات در مجلس معتقد است که دولت جوان انقلابی می‌تواند گره‌های ایجاد شده در کشور را باز کند و ناگفته نماند که این تفکر با اشرافیت و روحیه اشرافی‌گری مخالف است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg دولت,جوان,انقلابی،,با,اشرافیت,زاویه,دارد,/,رئیس,جمهور,باید,در,خط,مقدم,باشد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دولت انقلابی مدنظر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ما با یک دولت پیر، فرتوت و دولتی که پای کار نیست و بسیاری از اوقات با ترس امورات کشور را پیگیری می‌کند مواجه هستیم.

وی در ادامه افزود: وقتی که آقای روحانی بخاطر ترس از کرونا برای جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت به مجلس نمی‌آید؛ یعنی قدرت ریسک‌پذیری ندارد.

نماینده مردم محلات تاکید کرد: رئیس‌جمهور به عنوان فرمانده اقتصادی باید در خط مقدم باشد و با مردم عادی فرق می‌کند؛ چرا که در زمان جنگ فرمانده نمی‌تواند در دفتر کار خود بنشیند؛ بالاخره ما الان با یک جنگ اقتصادی روبه‌رو هستیم و اگر آقای روحانی فرمانده این جنگ است باید وارد میدان شود.

این نماینده مردم در مجلس به عدم تحرک دولت در رفع مشکلات کشور اشاره و اظهار کرد: دولت فعلی پیر و محتاط بوده و همین مسائل باعث می‌شود که ریسک‌پذیر نباشند و حاضر نیستند از ظرفیت‌های موجود کشور در جهت حل مشکلات استفاده کنند و می‌خواهند همه چیز را به ارتباط با غرب گره بزنند.

سلیمی به ویژگی‌های دولت جوان انقلابی اشاره و تاکید کرد:دولت جوان انقلابی می‌تواند تحول‌آفرین باشد و ظرفیت های کشور را فعال کند در ضمن توان شکستن چرخه مدیریتی را نیز دارد؛ بنابراین دولت جوان انقلابی روحیه اشرافی‌گری ندارد و به شدت با اشرافیت زاویه دارد؛ فلذا معتقدم دولت انقلابی می‌تواند بن بست‌هایی که بعضی‌ها با دستان خود ایجاد کردند را باز کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet