خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/25 17:28:00
سرویس سیاسی
خدابخشی:

روی کارآمدن دولت جوان انقلابی به افزایش کارآمدی و چابک‌سازی منجر می‌شود

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: اگر یک دولت جوان انقلابی تشکیل شود بسیاری از مشکلات موجود در کشور برطرف خواهند شد؛ چرا که تفکر انقلابی و روحیه جوانی در کنار هم یک نشاط و شادابی در دستگاه‌های گوناگون بوجود خواهد آورد.
روی کارآمدن دولت جوان انقلابی به افزایش کارآمدی و چابک‌سازی منجر می‌شود نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: اگر یک دولت جوان انقلابی تشکیل شود بسیاری از مشکلات موجود در کشور برطرف خواهند شد؛ چرا که تفکر انقلابی و روحیه جوانی در کنار هم یک نشاط و شادابی در دستگاه‌های گوناگون بوجود خواهد آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105628368686.jpg روی,کارآمدن,دولت,جوان,انقلابی,به,افزایش,کارآمدی,و,چابک‌سازی,منجر,می‌شود Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دولت جوان انقلابی مد نظر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: افرادی که عهده دار مسئولیتی در کشور می‌شوند می‌بایست روحیه جهادی داشته باشند و البته اگر روحیه جهادی بخواهد اثر مثبت بگذارد نیاز بوده که آن مسئول از توان جسمی و فکری بالایی نیز برخوردار باشد.

وی در ادامه افزود: مسئولان باید وقت زیادی را برای حل مشکلات مردم بگذارند و با توجه به مشکلاتی که در کشور وجود دارد کسانی که مسئولیت می‌پذیرند باید به صورت شبانه روزی کار کنند تا این مشکلات حل و فصل شوند.

نماینده الیگودرز در مجلس به تاثیر دولت جوان انقلابی برای حل مشکلات کشور اشاره و اظهار کرد: روی کارآمدن دولت جوان انقلابی به افزایش کارآمدی و چابک‌سازی یک سیستم منجر می‌شود و این مسئله بسیار حائز اهمیت است ضمن اینکه باید از نظرات کارشناسی با تجربه‌ها هم بهره‌مند شوند.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه تاکید کرد: بنابراین؛ برای پیشبرد اهداف و امورات کشور باید یک دولت جوان و انقلابی تشکیل شود تا اینکه از سد مشکلات بوجود آمده عبور کنیم؛ بالاخره روحیه جوانی و انقلابی در کنار هم می‌تواند بسیاری از گره‌ها را باز کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet