ایام محرم 1398
1399/05/24 17:58:47
سرویس سیاسی
در نشست هفته آتی:

حضور ریس سازمان ثبت احوال در کمیسیون شوراها / لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها بررسی می‌شود

کمیسیون امور داخلی کشور در نشست هفته آینده ضمن بررسی طرح و لوایح مربوطه، از رئیس سازمان ثبت احوال برای ارایه گزارش دعوت کرده است.
حضور ریس سازمان ثبت احوال در کمیسیون شوراها / لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها بررسی می‌شود کمیسیون امور داخلی کشور در نشست هفته آینده ضمن بررسی طرح و لوایح مربوطه، از رئیس سازمان ثبت احوال برای ارایه گزارش دعوت کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104307624149.jpg حضور,ریس,سازمان,ثبت,احوال,در,کمیسیون,شوراها,/,لایحه,درآمد,پایدار,شهرداری‌ها,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و سه شنبه هفته آینده ( 26 و 28 مرداد ماه) جلساتی را دارند و ضمن مروری بر اخبار گذشته به بررسی طرح و لوایح در دستور می پردازند.

بر اساس دستور کار اعلام شده، کمیسیون از رئیس سازمان ثبت احوال کشور دعوت کرده تا در خصوص اقدامات و برنامه های این مجموعه گزارشی به نمایندگان ارایه دهد. اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها همچنین به بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها در هفته آینده خواهند پرداخت.

بررسی طرح حمایت از اقتصاد ملی و رونق تولید در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا و بررسی طرح تشکیل کمیته (ستاد) جذب سرمایه های داخلی و صدور مجوز ایجاد واحدهای تولیدی نیز از دیگر برنامه‌های کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در هفته آتی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet