خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1399/05/24 19:25:01
سرویس بین الملل
بیانیه دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در محکومیت توافق امارات و رژیم صهیونیستی

حاکمان ابوظبی با شراکت در جنایات صهیونیست‌ها آینده بدی برای خود رقم خواهند زد

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای عادی سازی روابط و علنی شدن آن میان امارات و رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد.
حاکمان ابوظبی با شراکت در جنایات صهیونیست‌ها آینده بدی برای خود رقم خواهند زد دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه‌ای عادی سازی روابط و علنی شدن آن میان امارات و رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904105695249593.jpg حاکمان,ابوظبی,با,شراکت,در,جنایات,صهیونیست‌ها,آینده,بدی,برای,خود,رقم,خواهند,زد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران بیانیه مشترک امارات، آمریکا و رژیم صهیونیستی مبنی بر تصمیم برای عادی سازی روابط بین ابوظبی و تل آویو را به شدت محکوم و این اقدام را فاقد هر گونه وجاهت، اعتبار و تاثیرگذاری در جهان اسلام، قضیه فلسطین و پایان قطعی رژیم صهیونیستی می داند.

در این بیانیه تصریح شده است: فلسطین و مقاومت بزرگتر از آن است که با چنین اقدامات خیانت بار و ذلیلانه ای آسیب ببیند و روند پیروزی آنها متوقف شود ، مضاف بر اینکه بی تردید سراسر سرزمین اشغالی فلسطین به دست فرزندان رشید و مقاوم فلسطین آزاد خواهد شد و اساسا حکام وابسته به آمریکا نقشی در مبارزات و حمایت از مردم مظلوم فلسطین هیچگاه نداشته اند.

در ادامه بیانیه آمده است: از همه مهمتر رژیم صهیونیستی اگر حتی با تکیه بر دخالت و نفوذ رئیس‌جمهور تروریست آمریکا برای عادی سازی روابط  صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هرگز نمی تواند از سرنوشت محتوم و غیر قابل تغییر خود که همانا آزادی همه سرزمین فلسطین و تشکیل قطعی کشور مستقل فلسطینی در سراسر سرزمین تاریخی فلسطین و به پایتختی قدس شریف است نجات پیدا کند. فلسطین متعلق به ساکنان تاریخی آن أعم از مسلمان و مسیحی و یهودی است اما صهیونیست ها هیچ جایی در آینده منطقه نخواهند داشت و کشوری جز فلسطین در منطقه شناسایی عملی نمی شود.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین تاکید کرده است: حاکمان ابوظبی  با شراکت سعودی - امارتی در جنگ و کشتار مردم مقاوم یمن و با شریک شدن در جنایات صهیونیست ها در فلسطین قهرمان آینده بدی را برای خود رقم خواهند زد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet